Turna.com

25 yıldır hizmet veren Turna sitesi müşterilerinin tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemiştir. Keyifli bir uçuş gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken biletinizi kolayca almaktadır. Uygun fiyat avantajları sağlayan siteden biletleriniz aldığınız da müşterilerine Turna kupon kodu verilmektedir. Bu kuponları ilerde alacağınız biletleriniz de kullanarak daha indirimli hale alabilirsiniz. yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşların arayışını yapabilirsiniz. Siteye ücretsiz olarak kolayca üyelik sağlayabilirsiniz. Her aldığınız bilette farklı bir puan kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu puanları alışverişlerinizin daha avantajlı geçmesi için de kullanabilirsiniz. Üstelik son derece ilgi çekici fırsatların sunulması dikkatlerden kaçmayan özelliklerden biridir.

Turna kupon kodu fırsatları

Bir bilet alacağınız zaman tüm siteleri gezmek yerine tek bir siteden tüm uçuşları görme şansına da sahipsinizdir. THY, Anadolu jet, Pegasus, Onur Air, Bora Jet ve Atlas Global gibi yerli firmalarla çalışma sağlanmaktadır. Yabancı firmalar hakkında bilgi vermek gerekirse Lufthansa, Air France ve British Airways gibi firmalar bizleri karşılamaktadır. biletlerinizi üye olmadan kolayca satın alabilirsiniz. biletleri satın alırken elinizde bulunan Turna kupon kodu ‘nu kullanabilirsiniz. siteye yapacağınız üyelik sayesinde pek çok imkana da sahip olacaksınız. Bu imkanlar arasında üye olmanız halinde direk normal seviyesine gelirsiniz. Aldığınız biletlerle puan kazanabilir puanlarınızı harcadığınız da ise Elite seviyesine yükselecektir. Yıl içinde 1000 puan topladığınız zaman Elite+ seviyesine, yıl içinde 2500 puana yükseldiğiniz de Premıum seviyesine yükselebilirsiniz.

Günümüzde hava yolculuğu çok fazla kullanılmaktadır. sektörde pek çok hava yolu şirketi bulunmaktadır. bu sitenin ayrıcalıklarından biri de charter ve spor olarak adlandırılan son dakika fırsatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm işlemler için destek almak istiyorsanız 7/24 çağrı merkezine direk ulaşabilirsiniz. Eliniz de Turna kupon kodu varsa bilet alırken kullanmayı unutmamanız da fayda var. Bu sayede biletlerinizi daha uygun fiyata alabilirsiniz. tüm indirim ve kampanyalardan haberdar olabilmek için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi yazmak ve e-bültene kolayca üye olmanızdır. Bu üyelikler sayesinde hem alışverişleriniz daha avantajlı hem ödeme kolaylıkları daha etkileyici hem de bütçenize faydası olacak imkanlar sağlanacaktır. Ayrıca düzenlenen çeşitli kampanyalardan haberdar olmanız ve değerlendirebilmek için zamanınızın olması da memnuniyet elde edilmesini sağlayan bir diğer husustur. Bu gibi olanaklar sayesinde hem Turna markasının kalite ve profesyonellik düzeyi ortaya çıkmakta hem de müşteri kitlesi son derece genişlemektedir. Müşteri memnuniyeti ilkeleri, Turna markası için büyük önem taşımaktadır.

%

UCUZ UÇAK BİLETİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğer sende ucuza uçak bileti almak ve yılın en ucuz uçak bileti hangi gün bilmek istiyorsan bu kampanyayı sakın kaçırma!Kampanyalar E-Bülten