Tinydeal.com

Üreticiden tüketiciye mantığı ile çalışan online satış platformu tinydeal, Avrupa’da farklı lokasyonlardaki depoları aracılığıyla hızlı gönderi sağlar. Ücretsiz gönderi imkânları ile sınırlar ortadan kalkar ve herkes dilediği ürüne sahip olur. Görüp beğenilen ve piyasada bulunamayan en özel ürünlere Tinydeal kupon kodu kullanarak sahip olunabilir. Hong Kong merkezli satış sitesi sunduğu geniş ürün yelpazesi ile kolay alışveriş ile pek çok şeye sahip olma fırsatı verir.

Tinydeal kupon kodu fırsatları

Cep telefonları, tablet ve PC’ler, giyilebilir teknoloji, elektronik, Apple ve Samsung ürünleri, moda, hobi ve oyuncak, ev ve yaşam, araç aksesuarları, spor ve outdoor, özel gün ürünleri, hediye ve festival temaları kategorileri altında yüzbinlerce ürüne ev sahipliği yapan tinydeal, dünyanın kapılarının herkese açılmasını sağlar. Yeni gelenler, 5 doların altında fiyatı olan ürünler, tavsiye edilen ürünler, özel teklifler, çok satanlar, markalar ve toptan kategorileri farklı bir bakış açısı vererek akılda olmayan ürünlere sahip olunmasını sağlar. Tinydeal kupon kodu kullanarak özel avantajlardan yararlanmak benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatır. Son dönemlerin en gözde alışveriş stili olan e-ticaret kanalları yerelden dünya pazarına açılarak herkesin eşit şartlara kavuşmasını sağlar. Ürünler üreticiden mağazalara ve farklı ülkelere gidene kadar değerleri artar. Aynı ürüne Çin’de yaşayan biri üretim fiyatı ile sahip olabilirken Türkiye’de yaşayan biri şişirilmiş fiyatlarla sahip olabilir. Oysa global dünyada sınırlar kalkmış ve alışverişler daha kolay hale gelmiştir. Belli süreler için geçerli olan indirimler, müşteri odaklı çözüm süreçleri ve rakipsiz fiyat seçenekleri tinydeal’i benzersiz kılan özellikler arasında sayılabilir. En yeni, en çok tercih edilen, en kaliteli, en ekonomik ve en bol seçenek ile herkes üye olarak tinydeal avantajlarından yararlanabilir.

E-bültene üye olan müşteriler ayda bir kez ürünler ve fiyatlar hakkında bilgilendirilir. Hava posta servisi ile beğenilen ürünler hızlı bir şekilde gönderilir. Toplu ürün siparişlerine de cevap verebilen sistem Tinydeal kupon kodu kullanan müşterilerine farklı avantajlar sağlar. Siparişler riskleri azaltmak amacıyla kontrollü şekilde paketlenir ve gönderilir. Çok alanların yüksek indirimlere sahip olduğu sistem müşteri avantajlarının üstün olduğu bir sistemle çalışmalarını sürdürür.

%70

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TinyDeal online alışveriş sitesinden indirime gite tıklayarak yapacağınız tüm yılbaşı alışverişlerinizi %70’e varan indirimlerle gerçekleştirebilirsiniz.

%10

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tinydeal online mağazasından yönlendireceğimiz linkteki renkli stereo kulaklık alışverişleriniz bizden alacağınız kuponla 10% indirimli gerçekleşsin.Kampanyalar E-Bülten