Shoebuy.com

Dünyanın tüm marka ayakkabılarını bir araya getiren shoebuy.com son derece güvenilir uluslararası bir online alışveriş sitesidir. Kadın ayakkabılarından erkek ayakkabılarına, terliklerden sandaletlere, çocuk ürünlerinden aksesuarlara, çantadan spor giyime kadar her şeyi bu sitede bulabilirsiniz. Sitemizden shoebuy.com sitesine giriş yaparak, anında Shoebuy promosyon kodu sahibi olursunuz. Alışverişlerinizde bu kodu kullanarak %25’den %50’ye kadar indirim kazanabilirsiniz. Shoebuy son derece güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir sitedir. Ancak sitede Türkçe menü mevcut değildir. Bu yüzden alışverişler dolar bazlı olarak yapılmaktadır.

Shoebuy promosyon kodu fırsatları

A’dan Z’ye tüm ayakkabı markalarının bulunduğu siteden dünyaca ünlü markaları son derece uygun fiyata sipariş edebilirsiniz. Bununla birlikte Shoebuy promosyon kodu ile siparişlerinizi tanımladığınız zaman, ekstra indirimler kazanabilirsiniz. Kazandığınız %25 oranındaki indirimle ihtiyacınız olan ürüne oldukça ucuza sahip olabilirsiniz. Shoebuy.com alışveriş sitesinden alışveriş yapmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekir. Üyelik formunu doldururken e-mail hesabınızı ve adres bilgilerinizi eksiksiz olarak girmeniz gerekir. Eğer paypal hesabınız varsa güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Shoebuy indirim kodu ile sipariş edeceğiniz üründe anında %25’den %50’ye kadar indirim uygulanır. Sitede bulunan ürünler dolar üzerinden hesaplanmaktadır. İndiriminiz de dolar üzerinden hesaplanır. Artık ayakkabı almak için alışveriş merkezlerine, mağazalara gitmenize gerek yok. Her marka ve modeli tek bir tıkla shoebuy.com sitesinden görüntüleyebilirsiniz. Sitenin kullanımı son derece kolaydır. Ürünlerin renklerini ve numaralarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle yeni sezon ürünlerini normalden çok daha ucuza satın alabilirsiniz. Modayı yakından takip ediyorsanız, trend ürünleri shoebuy.com sitesinden sipariş edebilirsiniz. Üstelik kaliteye daha az para ödersiniz. Sitemizden kazanacağınız indirim kuponu ile dünyanın en ünlü markalarının ayakkabı, terlik ve sandaletlerini 25 TL indirimle satın alabilirsiniz.

Shoebuy, Amerikan alışveriş sitelerindendir. Dünyanın birçok ülkesinden sipariş almakta ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Dünyanın en büyük firmalarının ürünleri shoebuy.com sitesinde çoğu zaman çok uygun fiyatlarla alıcılarına ulaşmaktadır. Ayrıca gözlük ve çantalarda da dilediğiniz ürünü satın alma kolaylığı sağlanır. Shoebuy promosyon kodu ile yapacağınız alışverişlerde sizin için özel olarak indirim uygulanır. Böylece marka ayakkabılara indirimli olarak sahip olursunuz.

%25

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shobuy online ayakkabı satış sitesinden sadece bugüne özel yapacağınız tüm alışverişleriniz 25% indirimli gerçekleşsin.

%50'YE

VARAN İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadın sandaletlerinde 50%’ye varan indirim Shoebuy alışveriş sitesinde sizleri bekliyor. Kısa süreli bu kampanya için ecele edin.

%50'YE

VARAN İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seçili ayakkabı markalarındaki 50%’ye varan indirim kampanyasından muhakkak yararlanın. Bu fırsat kaçmaz. Baharı yeni ayakkabılarınızla karşılayın.Kampanyalar E-Bülten