Hımm! Kupon bulunamadı

Bu mağaza için kupon yok, lütfen daha tekrar gelin.

İstanbul’da ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz Sealife Akvaryum ile heyecan verici deniz koleksiyonlarında yolculuğa çıkabilirsiniz. 83 metrelik mükemmel okyanus tüneli, 270 derecelik panoramik görünüme sahip okyanus odası, 47 adet sergi tankı ve 21 konulu bölgesi ile 15bin deniz canlısı ile aynı ortamda bulunabilmek Sealife Akvaryum kupon kodu ile çok daha hesaplı.

Sealife Akvaryum kupon kodu fırsatları

Avrupa’nın en geniş köpekbalığı ailesine sahip Sealife Akvaryum, Bowmouth, Bonnethead, Gri Yüzgeçli, Zebra ve Kum Kaplanı gibi pek çok köpekbalığı çeşidine ev sahipliği yapmaktadır. Mükemmel tasarlanmış su altı tünelleri sizi farklı maceralara sürükleyecek etkinlikler sunmaktadır. Hiç görmediğiniz deniz canlılarını keşfetmenin verdiği heyecan Sealife Akvaryum kupon kodu ile size farklı avantajlar sağlamaktadır. Dokunma havuzu deneyimleri ile denizyıldızları, vatozlar ve yengeçler sizin ve çocuklarınızın yeni arkadaşları olabilir. Gün içinde belirli aralıklarla düzenlenen dalgıç ve besleme gösterilerini izlemek tadına doyamayacağınız anlar yaşamanıza olanak tanımaktadır. Dileyen misafirler uygun şartlar altında beslenme faaliyetlerine uzman dalgıçlar eşliğinde katılabilmektedir. Dalma etkinliğinde köpekbalıkları ile tanışma ve bu heyecanı ölümsüzleştirme imkânı sunulmaktadır. online biletler ile farklı paket programlar ve belirli tarihler için ekonomik çözümler sunulmaktadır. Aile Paketi uygulaması ile büyük, küçük tüm aileler için farklı etkinlikler bir araya getirilerek gün boyu sınırsız eğlence fırsatları sunulmaktadır. Ortak bilet uygulaması ile Sealife Akvaryum ve Lego Land Discovery Center ziyaretlerinizi birleştirerek farklı bir deneyim yaşatılmaktadır. Yıllık üye olma imkânları sunulmaktadır. Okul gezileri, sahne arkası turları, tematik doğum günü partileri, köpekbalıkları ile gece yatısı ve koruma programları ile farklı ve unutulmaz bir gün geçirmek için herkesi Sealife Akvaryuma bekliyoruz.

Sealife Akvaryum ’da kaplumbağalar, Vatozlar, Denizatı bakımevi, Denizanaları, Yengeçler, farklı kabuklular, Denizyıldızları ve Anemonları tanıyarak deneyimleme şansını Sealife Akvaryum kupon kodu ile kaçırılmayacak fırsatlar eşliğinde sunmaktadır. Her gün 10.00-21.00 saatleri arasında hizmet veren dev akvaryuma son giriş saati 20.00’dır. Haber ve etkinlikler, okul gruplarına yapılan faaliyetler, bilet fiyatları, üretme, koruma, kurtarma politikaları, mağazalar, gösteriler, ulaşım ve aklınıza gelen tüm sorular için detaylı bilgiyi müşteri danışma hattını aramak ayrıntılı bilgi için yeterlidir.