Sahin724.com

Ünü bütün Türkiye’ye nam salmış bir sucuk markası olan Şahin Sucuk, ürünlerini fabrikadan halka direkt olarak ulaştırmak için sahin724.com alışveriş sitesi ile online olarak da hizmet vermekte. Bir Kayseri firması olan Şahin Sucuk, geçmişten bu yana sürdürdükleri pastırma ve sucuk üretimini teknolojinin son imkanlarını kullanarak hijyenik ve damak zevkinden ödün vermeden gerçekleştirdiği için halk tarafından bilindik ve güvenilir bir marka olarak anılmaktadır. Kuponkodubul.com olarak bizler de yayınlamış olduğumuz en güncel şahin sucuk kampanya fırsatları ile bu güvenilirliliği ve kaliteyi sofralarınızda indirimli fiyatlarla görebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

şahin sucuk kampanya fırsatları

Şahin 724 sitesi bize ne tip bir hizmet sunmakta biraz da bunu inceleyelim. Satış sitelerinde sadece sucuk ve türev ürünlerini bulacağınızı zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Sucuk ve çeşitleri haricinde pastırma, kavurma, salam, sosis gibi et ürünleri de satılıyor. Hatta Kayseri ile özdeşleşmiş mantıyı bile görmekteyiz. Ayrıca yeni piyasaya sürdükleri Altın Kesim, tamamen otomatik makinalarla kesimi ve ambalajı el değmeden yapılan farklı gramajlı dilimli sucuk, pastırma, salam ve kavurma ürünlerinden oluşuyor. Yine özel ürünler sayfasında değişik et ürünlerini bulabilirsiniz. Şahin kalitesini yansıtan bu ürünleri sahin724.com sitesinden 7/24 sipariş verebilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz Şahin Sucuk kampanya fırsatları ile de kampanyalı fiyatlardan yararlanarak tabi.

Ödemelerinizi kredi kartınızla yapabildiğiniz gibi havale/eft ve kapıda ödeme gibi alternatif ödeme yöntemleri de düşünülmüş.  Ödemelerinizin güvenli gerçekleşmesi için site güvenli alışveriş için her türlü güvenlik teknolojisini kullanıyor. Kargolarınız aynı gün içerisinde gönderme hizmeti gerçekten çok güzel. Şahin Suçuk online alışveriş sitesi tüm bu et ürünlerini sunmuş olduğu çeşitli kampanyalarla daha cazip hale getiriyor. Ücretsiz kargo fırsaları, süpriz hediye fırsatları, belli bir baremin üzerindeki alışverişlerde hediye paketi gibi kampanyalar ilk bakışta göze çarpanlardan. Evet, sitemizdeki şahin sucuk kampanya fırsatları ile Şahin Sucuk keyfinizin direkt fabrikasından yerinizden kalkmadan evinize kadar ulaşmasını istiyorsanız online satış mağazası en doğru tercihiniz olacaktır. Şahin Sucuk kampanya ve indirimlerini her zaman güncel bir şekilde sitemizde buluyor olacaksınız. Siz de bu fırsattan yararlanın en tazesini bu siteden sipariş verin.

70 TL

ŞAHİN ÜRÜN PAKETİ HEDİYESİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi yönlendireceğimiz Şahin 7/24 Fabrikadan sitesinden vereceğiniz 125 TL ve üzeri alışverişinizde 70 TL değerindeki Şahin ürün paketiniz ücretsiz olarak… Devamını Oku

KARGO

ÜCRETSİZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şahin 724 sitesindeki tüm alışverişlerinizde 31 Mart 2016 gününe kadar kargonuz ücretsiz gerçekleşiyor.Kampanyalar E-Bülten