Sadeceon.com

Farklı ürün seçenekleri ile internet alışverişine değişik bakmanızı sağlayan Sadeceon sitesi insanlar tarafından beğenilen ve zamanla herkesi bildiği bir alış veriş sitesi haline gelmiştir. İçerisinde Video- animasyon, grafik-tasarım, yazı-çeviri, programlama- teknoloji, müzik- ses gibi daha sayılabilecek pek çok alternatif sizleri beklemektedir. Siteden yapılan alış verişler sırasında müşterilere Sadeceon kupon kodu verilir. Bu kuponu ileride yapacakları alışverişlere kullanabilirler. Siteden aklında bir ürünün olup olmadığını belirlemek için arama motoruna yazmanız yeterlidir. Anında aradığınız ürünü karşınıza getirecektir. Farklı ürün gruplarına hitap eden site kişileri isteklerini yerine getirmeyi başarmaktadır. Özellikle logo, kartvizit tasarımı, web dizaynı, karikatür fotoğraf düzenleme ve daha pek çok işlemle sizlerin akılınızda olanlar tasarım harikası olarak sizlere geri döner. Site üzerinde direk siye üye olabilirsiniz.

Sadeceon kupon kodu fırsatları

Güvenli bir alış veriş adresi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sadeceon sizlere çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bunlar kredi kartı, pay pal, mobil yolu ile ödeme seçenekleridir. Site üzerinden ürün tasarım satın alındığı gibi site üzerinden satışta sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin ödemesini yaparken elinizde bulunan Sadeceon kupon kodu ‘nu kullanabilirsiniz. Siteye üye olarak direk kolay bir şekilde satışa başlayabilirsiniz. Site sizden sadece her satışınızdan %30 komisyon ücreti almaktadır. Komisyon ücretin her durumda aynıdır. Sadece fırsat ya da indirimli ürün durumlarında farklılık göstermektedir. Kazanılan paraların kazanç ekranında kolayca kendi hesabınıza aktarabilirsiniz. Ama kazancı çekebilmek için en az 20 TL olması gerekir.

Sadeceon sitesini twitter, Google sosyal paylaşım sitesinden de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Sürekli insanlara dair faklı alternatifler sunan site stil danışmanlığı, özel yabacı dil dersi, kahve falı, dert dinleme, rüya yorumu ve daha pek çok konu hakkında yardım alabileceğiniz güzel bir site ile karşı karşıyasınız. Siteden yapacağınız alışverişleriniz de elinizde bulunan Sadeceon kupon kodu ‘nu kullanabilirsiniz. Kendinize en uygun durumu seçip yaşamınıza renk katabilirsiniz. Site üzerinde seçtiğiniz kategoriye göre yeniler, en çok satanlar ya da en çok beğenilenler kısmında da incelemeler sağlayabilirsiniz. Site içerisinde satıcı olarak çalışma sürdürüyorsanız zamanla olumlu satış ve yorum almanız durumunda seviye atlayabilirsiniz. Seviyeler bronz, gümüş ve altın satıcı olarak üçe ayrılmaktadır.Kampanyalar E-Bülten