Rentalcars.com

Dünyanın en popüler araç kiralama servisi olan Rentalcars.com, 167 farklı ülkede kurduğu global sistem 40’dan fazla yabacı dil desteği vermektedir. Farklı ülkelerin para birimlerinin geçerli olduğu ödeme sistemimizin yanında ulaşım için bir telefon ya da mail yeterli olacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun tek bir adres üzerinden en iyi fiyat aralıklarından en kaliteli hizmetlerin sunulduğu sistemimiz haftanın 7 günü sınırsız müşteri desteği sunmaktadır. Rentalcars indirim kampanyaları ‘ndan faydalanmak adına e-posta adresiniz ile üye olabilir ya da sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Online rezervasyon yaptırabilmek için ülke, şehir, yer, tarih ve sürücü yaşı bilgileri sorulmakta ve verilen aralıklardaki tüm seçenekler anında aynı ekran üzerinden bir arada sunulmaktadır.

Rentalcars indirim kampanyaları ile ucuz araç kiralama!

En iyi fiyat garantisi ile sunulan araç kiralama hizmetlerini karşılaştırabilir ve kıyaslayarak kaliteli hizmetlerimizin farkını anlayabilirsiniz. Yapılan işlemlerde kredi kartı masrafı alınmamakta, ücretsiz değişiklik imkânı sunulmakta ve en düşük fiyat garantisi ile araçlar kiralanmaktadır. 2,1 milyon müşteri tarafından değerlendirilen hizmetlerinde memnuniyet ortaya çıkmakta, Rentalcars indirim kampanyalarından faydalanmak için online rezervasyonlarımızla tanışabilirsiniz. İstanbul, Milan, İzmir, Los Angeles, Miami, Antalya en popüler destinasyonların yapıldığı yerler olmakta ve site içerisinde araç kiralamak çok kolay olmaktadır. Kredi kartınızla ya da banka kartınızla anında araç kiralayabilirsiniz. Aracı kullanılacak sürücünün 21 ile 70 yaş aralığında olması beklenmektedir. En uçuş araç kiralama kampanyaları için oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan sitemiz içerisinde bulunan alternatifler arasından karşılaştırmalı olarak seçimler yapabilirsiniz.

Genel olarak araç kiralarken araç seçimlerinizde bagaj kapasitesi, yakıt poliçesi, kiralama noktasına dikkat edilmelidir. Rentalcars indirim kampanyaları arasında otomatik araçlar, minibüsler, Prestige araçlar, Üstü açılabilir araçlar, lüks sınıf araçlarda kiralanabilmekte ve seçimlerinizde bu kategoriler içerisinde aramalar yaparak aradığınız aracı en uygun fiyat aralıklarında araçlar kiralayabilirsiniz. Rezervasyon yapabilir, ortaklık programına katılabilir ya da fiyat eşleştirme programlarına katılabilirsiniz. Popüler ülkeler, şehirler, havalimanlarına anında ulaşabilir ve her an ihtiyaç duyduğunuz konforu elde etme avantajlarını bulabilirsiniz. Araç kiralamak için evinizde çıkmadan birkaç tık ile, bulunduğunuz bölgedeki seçimleri inceleyebilir ve her nereye gitmek istiyorsanız çok uygun fiyat aralıklarında kaliteli hizmetlere sahip olabilirsiniz.Kampanyalar E-Bülten