Hımm! Kupon bulunamadı

Bu mağaza için kupon yok, lütfen daha tekrar gelin.

Şehirli kadının ihtiyaçlarını renkli, desenli ve çeşitli ürünlerle karşılamaya çalışan Penti ülkemizin en tanınmış markaları arasında yer alır. Türkiye ‘de özellikle kadın çorabı konusunda adeta aranılan bir marka haline geldi. Bu yoğun ilgi yabancı yatırımcıların ilgisini çekmiş olacak ki Carlyle Group gibi dünyaca nam salmış yatırım şirketi ile ortaklık anlaşması yaptılar. Ayrıca yapılan araştırmalara göre %80 oranında marka bilinirliğine sahip Penti aynı zamanda en sevilen markalar arasında üst sıralarda yer almakta. Yaptığınız online alışverişlerde kullanabileceğiniz Penti kupon kodu ile avantajlı fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Penti kupon kodu fırsatları

Türkiye’de 200’ün üzerinde mağaza sayısıyla, ülkemizi 17 farklı ülkede 43 mağaza ile temsil eden Penti çorap, iç giyim, dış giyim, ev şıklığı, çocuk ve outlet kategorileri ile online alışveriş fırsatını müşterilerinin ayağına getiriyor. Kadınların kullandığı çeşitli çorap ihtiyaçlarının yanında erkek çoraplarına da yer veren marka internet üzerinden verilen siparişlerde Penti kupon kodu kullanarak ödeme yapanlara farklı ödeme seçenekleri sunuyor. İç giyim dendiğinde akla gelen sutyenden külota, gecelikten atlete, korseden aksesuara pek çok çeşitle müşterilerinin karşısına çıkan marka her sezon ait yeni ürünlerle müşterilerinin beğenisini toplamakta. Pantolon, t-shirt, tayt ve aksesuarlarla zenginleşen dış giyim kategorisi uyku vakti teması ile rahat yatak kıyafetleri ve pandufları koleksiyonuna eklemiş. Çocuk kategorisinde yer alan çorap, iç giyim, tayt, ev patiği ve plaj ürünleri renkli desenleri ile çocuklara çorap giyme zevkini tattırıyor. Outlet kategorisinde sunulan seri sonu ve indirimli ürünler ile gelecek sezonun ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Sezonun en çok satanları, güncel fırsatlar, zamanı geldi, 3 al 2 öde gibi kampanyalarla tüm ailenin ve sevdiklerinizin hediyelerini seçebilir, alışverişinizi Penti kupon kodu seçeneği ile ödeyerek cebinizi de koruma altına alırsınız. Hızlı kargo, kapıda ödeme, internetten al mağazadan değiştir, belli limit üstüne ücretsiz kargo ve değişim garantisi ile ekran başında yapacağınız alışverişler kapınıza gelsin. Avrupa ‘nın en büyük üretici firmaları arasına girmiş Penti ‘den alışveriş yapma ayrıcalığı sizleri bekliyor. Tarzınızla yürümek ve tüm bakışları üzerinize çevirmek için sizde Penti’ye gelin.