Otel.com

Dünyanın her yerindeki otellere ulaşabileceğiniz bir adres olan otel.com, farklı dil seçenekleri ve farklı ödeme başlıkları ile hizmetler vermektedir. Otel adı, giriş- çıkış tarihleri, oda sayısı, yetişkin ve çocuk sayılarını belirterek aramalar yapabilir, en uygun seçeneği çok kısa zaman içinde bulabilirsiniz. Bu sitede Otel kupon kodu sayesinde çok daha uygun fiyatlar yakalayabilir. Arama yapmak için tarih verildikten sonra seçenekler karşınıza çıkmakta ve otellerin yerini haritalarda görerek te çok pratik bir şekilde plan ve program yapabilirsiniz. Sayfalar içerisinde otellerle ilgili bilgiler sunulmakta ve değerlendirmelere, yorumlara bakarak çok daha kolay karar verebilme imkânı sunulmaktadır. Gecelik fiyatlar belirtilmekte ve yemek tipi, kişi, ödeme tipi gibi bilgilerde sunularak her alanda çok daha pratik kararlar verebilmeniz sağlanmaktadır.

Otel kupon kodu fırsatları

Sadece oteller değil seyahat planı yaptığınız yerin gezilecek yerleri hakkında bilgiler de alabilirsiniz. Yapacağınız seyahat planının en uygun bütçe ile tamamlayabilmeniz için Otel kupon kodu kullanarak ta özel indirimler kazanabilirsiniz. Site üzerinden araç kiralama hizmetleri de verilmekte, başlangıç ve bitiş tarihi, araç kiralanacak yer ya da havaalanı ismi yazabilir ve gittiğiniz yerde anında konforla buluşabilirsiniz. Site farklı alanlarda avantajlar sunmakta ve grup rezervasyonu taleplerinizi de daha ekonomik bir kategoride değerlendirmek adına farklı bir sayfa içerisinde hizmetler sunmaktadır. Gideceğiniz yerin adını, seyahat tarihinizi, grup türünüzü, oda sayısını seçerek te bu alanda aramalar yapabilir ve uygun fiyat aralıklarında konaklama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Bu hizmetlerin yanında tur hizmetleri de verilmekte ve farklı ülkelerde 5, 7 günlük özel programlara dâhil olmanız sağlanmaktadır. Havaalanından gideceğiniz yere kadar transfer içinde seçimler yapabilir, Otel kupon kodu ile site içerisinden aldığınız her hizmette çok daha uygun fiyatlar bulabilirsiniz. Popüler şehir fırsatları da sunan site London, San Francisco, Athens, Sİngapore gibi avantajlar sunulmaktadır. Bu şehirlerde çok daha avantajlı ve hizmet olarak çok daha kaliteli seçenekler bir arada verilmekte ve ziyaretçilerin aradığı tüm özellikleri aynı seçim üzerinde toplamaktadır. Seyahat tarihiniz belli ise sayfamız içerisinde otel, araç kiralama, tur programları, transfer ve özel şehir fırsatları başlıkları altında seçimler yapabilir, en uygun tatil planını hazırlayabilirsiniz.

150 TL

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seçili LG G4 Beat akıllı telefonlarda geçerli bu kuponla alışverişiniz anında 150 TL indirimli gerçekleşir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, kupon… Devamını Oku

$15

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dhgate sitesinden yapacağınız $750 ve üzeri alışverişleriniz anında $15 indirimli gerçekleşecek. Yararlanmak için kodu göstere tıklayıp açılan kodu alışverişinizde kullanmanız gerekir.Kampanyalar E-Bülten