Mezun.com

Her insan belli bir yaş grubuna geldiğinde geleceğini kurmak için eğitimini en üst noktaya taşımanın planlarını kurmaktadır. Özellikle üniversite eğitimi kişilerin hayatlarının rotasını çizeceği için büyük önem taşır. İnsanlara bu konudaki en büyük yardımcı ise Mezun.com adlı sitedir. Sitede eğitime dair haberlerin yanı sıra eğitimle ilgili her konuda bilgi alabilirsiniz. Mezun kampanya sayesinde insanlar eğitiminizle ilgili sizlere yardımcı olmakta istediğiniz özelliklerdeki üniversiteyi sizlere bulabilmekte hatta özel üniversite tercihlerinde burs ayarlama imkânına sahip olmaktadır. Bunların yanı sıra online eğitim almak isteyen öğrenciler için de bilinen ilk adres bu sitedir. Dil kursları, doktora, master, Work and travel, MBA ve daha pek çok konu hakkında siteden direk bilgi alabilirsiniz.

Mezun kampanya fırsatları

Amerika eğitimleri, burs duyuruları, sosyal ağ, forum, başvuru destek ve daha pek çok kategoriye giriş sağlayarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Site üzerinden eğitim türünü seçerek hangi ülkede okumak isterseniz o ülke ve bölgeyi seçerek seçtiğiniz bölgedeki okullar hakkında ve yurtdışı eğitim programları hakkında istediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra isim, soyisim ve mail adresinizi yazarak e-bültene kolaylıkla kayıt olabilir bu sayede sitedeki tüm yeniliklerden kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. Yurtdışı eğitim almak isteyen öğrenciler hem okuyup hem de para kazanma hakkına sahiptirler. Facebook, twitter ve youtobe gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunan sayfayı beğenerek siteyi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Böylelikle tüm yenilikleri ve aradığınız ayrıntılar hakkında anında haberdar olabilirsiniz.

Gerekli okullardan mezun olan kişilerin mezun destek başvuru merkezine kayıt yaptırarak iş konusunda yardım alabilirler. Amerika eğitimi almak isteyen öğrenciler ise bu konuda oldukça şanslıdır. Kafalara takılacak olan pek çok sorunun cevabını siteden bulabilirsiniz. Bu soruların bir kaçına örnek vermek gerekirse; Akademik başarı, eğitim program çeşitliliği, teknolojik alt yapı, kampüs hayatı burs olanakları ve daha pek çok soru ile karşılaşmak mümkündür. Öğrencilerin doğru okul seçmeleri vize başvuruları ve seyahat hazırlıkları konusunda büyük avantaj sağlayan site sadece öğrencilere değil ailelerinde gerekli bilgiye sahip olmasını sağlar. Direk aradığınız bir üniversite bulunuyorsa arama motoruna yazarak zaman kaybetmeden direk üniversiteye ulaşabilirsiniz.Kampanyalar E-Bülten