Mealbox.com.tr

Mealbox, Türkiye’nin ilk ve tek gurme ev yemekleri zinciridir. 22 şubesinde her gün pişen 60 farklı yemeği en geç 30 dakika içerisinde sıcak ve özel sunumuyla müşterilerine servis eder. Mealbox kupon kodu ile avantajlı ödeme seçenekleri sunan marka, damak tadına en uygun lezzetler ile sizi ve midenizi buluşturur. Temiz ve güvenli pişirme teknikleri uygulanır. Farklı sunumlarla yemekler kapınıza servis edilir. Lezzetleri, isimleri ve görüntüleri ile tamamen Türk Mutfağına uygun yemekler hazırlanır.

Mealbox kupon kodu fırsatları

Anne yemeğini aratmayacak yemekler siz acıkmadan kapınızda olur. Yemekler besin değerleri ve kalori hesapları görerek sipariş edilir. Taze, sağlıklı, katkısız, lezzetli, kaliteli, pratik, güvenilir ve özenle paketlenmiş ürünler kapınıza gelir ve Mealbox kupon kodu ile indirimli ödeme yapmanıza olanak sağlar. Verilen siparişlerin %20’si meal box hesabında toplanır ve birikir, bir gün gelir yiyecek olarak size geri döner. İndirimli menüler, kampanyalar, ana lezzet, yan lezzet, tatlı, içecek ve kiloluk lezzet kategorileri ile ister menü, ister atıştırmalık isterseniz de toplu yemek siparişi verebilirsiniz. Tek kişilik porsiyonların yanı sıra, 4 kişilik veya kaç kişiyseniz o kadar adette sipariş verilebilir. Daha ekonomik çözümler sunan büyük porsiyonlarla önce gözünüz sonra karnınız doyar. Beyaz et, kırmızı et ve sebze yemekleri seçenekleri farklı alternatifler sunar. Kampanyalar kategorisi yiyeceklerle çapraz kampanyalar yapar ve farklı markalarda indirim olanakları sunar. Ana yemekler kategorisinde yemeğe özel salata da sipariş edilebilir. Yan lezzetler kategorisi çorba içmeden veya zeytinyağlı yemeden yemeğe başlayamayanlar için özel olarak hazırlanır. Hafif alt başlığında kendine ve görüntüsüne dikkat edenlere özel salata çeşitleri sunulur. Tatlı kategorisinde atıştırmalık hafif tatlı çeşitleri de bulunur.

Piyasada bulunan her içeceğin bulunduğu sitede dileyenler sadece su bile sipariş edebilir. Kiloluk lezzetler ile öğle aralarında beğenerek yediğiniz yemekleri misafirlerinize de sunma imkânı verilir. Mealbox kupon kodu seçeneği ile ödemelerinizi tamamlar, güzel ve özenli bir sofra kurarsınız. Anne eli değmiş siparişleriniz misafirlerinizin damak tadına uygun ve özel olarak pişirilir, uygun kaplarda servis edilir. Yoğunluk ve zamansızlık sebebiyle ileri bir tarih atılan davetler artık Mealbox hizmetleri ile gündeme alınabilir.Kampanyalar E-Bülten