Loccitane.com.tr

23 yaşında genç bir delikanlının hayalleri ve bilgisi ile yola çıkan Loccitane, 1976’da sabun üretimine 1977’de ise kokulu bir hasadı kendine ayırarak markanın simgesel sembolü olan Provenceyi oluşturur. Ve daha sonra ardı ardına yeni ürünler, farklı merkezlerde butikler, dükkânlar açar. Farklı firmalarla ortaklık kurar, besleyici özellikleri bulunan farklı bitki özlerinden bugün dünyanın konuştuğu yeni ürünler elde eder. Bu alanda site içerisinde elde edilmek istenen faydaya göre aramalar yapılabilmektedir. Koleksiyonlara göre aramalar yapılabilir, Loccitane kupon kodu kullanılarak dünya çapında popülaritesi bulunan bu ürünleri çok daha uygun fiyat aralıklarında alabilmek mümkün olmaktadır.

Loccitane kupon kodu fırsatları

Cilt bakımı kategorisi altında; ürün tipine göre, temizleyiciler, tonikler, peeling, güneş bakım ürünleri bulabilirken cilt ihtiyacına göre; yaşlanma karşıtı, pürüzlü, arındırma, cilt düzenleyici gibi özelliklere sahip pek çok ürün bulunmaktadır. Ayrıca konu başlığı içerisinde cilt bakım teşhisi başlığı altında doğru ürünleri seçebilmenize yardımcı olabilecek bir başlıkta bulunmaktadır. Kokular kategorisi içerisinde ise; erkek, kadın ve kokuları bulunmakta doğal özlerle hazırlanan parfümler dünyanın pek çok bölgesindeki insanlar tarafından çok beğenilerek kullanılmaktadır. Vücut- banyo kategorisi altında; vücut bakımı, duş, banyo, el bakımı gibi ürünleri Loccitane kupon kodu ‘nu kullanarak çok daha uygun fiyatlarda ve avantajlı bir şekilde satın alabileceksiniz. Saç bakımında doğal özlü ürünler sayesinde saçlarda sağlıktan gelen bir güzellik elde edilmektedir. Ürün tipine ve saç ihtiyacına göre farklı seçimler yapabilmekte mümkün olacaktır.

Erkek başlığı altında erkeklere özel bakım ürünleri bulunmakta ve kampanyalı fiyatlardan alışveriş yapabilmek için Loccitane kupon kodu seçeneklerini kullanmak yeterli olacaktır. Bu ürünler arasından hediye seçmekte oldukça pratik olacaktır, kadınlara ve erkeklere özel bakım ürünlerinden birini seçerek sevdiklerinize hem sağlık hem de güzellik hediye etmiş olabileceksiniz. Çok satanlar, yeni ürünler ve promosyonlar ise site ziyaretçilerinin aradıkları ürünleri çok daha kısa bir sürede bulabilmelerini sağlayacaktır. Site içerisinde dijital katalog indirilebilir ve ürün seçimleri çok daha kolay bir şekilde yapılabilir. İstenildiği takdirde ücretsiz numuneler gönderilmekte, reeldeki mağazalarının yerleri belirtilerek bu alanları da müşterilerin çok pratik bir şekilde bulabilmesi sağlanmaktadır.

HEDİYE SET

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

L’occitane Türkiye alışveriş sitesinden sitemizdeki promosyon kodu ile yapılan 500 TL ve üzeri alışverişinizde 160 TL değerinde Divine seti sadece… Devamını Oku

HEDİYE SABUN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğal kozmetik ürünlerin satışını yapan dünyaca ünlü ve ünlülerin bir numaralı tercihi Loccitane sitesinden ilk alışverişinizde Almond Soap bitkisel sabun hediyeniz!

HEDİYE SET

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loccitane online satış sitesinden 300 TL ve üstü alışverişlerinizde 70 TL değerindeki Aromachology Keşif Çantası hediye edilecektir.

Çanta içeriği:

Exfoliating… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten