Lightinthebox.com

Tüketiciler ile üreticileri buluşturan ve dünya çapında işlem yapabilen satış platformu, cazip fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesini bir arada sunar. Dünya çapında çalışan pazarlama başarısı kişiselleştirilmiş ürünlerin satılmasını da sağlar. Satın alma, ürün arama, kolay sipariş ve ödeme seçenekleri ile benzersiz bir satış deneyimi sunan e-ticaret kanalında yapılan alışverişlerde kullanılacak Lightinthebox kupon kodu ile seçilen ürünlere avantajlı fiyat seçenekleri ile sahip olunabilir.

Lightinthebox kupon kodu fırsatları

Moda ve giyim, telefon ve elektronik ürünler, ev ve bahçe ürünleri, ayakkabı ve çanta modelleri, spor ve yaşam tarzı ürünleri, düğün ve davet kıyafetleri, mücevher ve saat, cep telefonu aksesuarları, flaş kampanyalar ve sürpriz indirimler kategorileri ile müşterilerine özel teklifler sunar. AB ülkeleri ve Amerika’da kurulmuş sistem ile sipariş edilen ürünün ne kadar zamanda hazır olacağı müşterilere bildirilmekte ve en hızlı şekilde de kargoya teslim edilmektedir. İncelenen ürüne ait farklı resimler, ölçü bilgileri, kullanım talimatları ve benzer farklı ürün seçenekleri ile zenginleşen kategoriler yapılan alışverişlerin Lightinthebox kupon kodu ile ödenmesi ile avantajlı hale gelir. Sitede sunulan bilgiler ışığında herkes her detaydan haberdar olur. En düşük fiyatlar ve belli tutar üstü alışverişler için sunulan hediye fırsatları ile taçlanan Kara Cuma/Black Friday kampanyası ve büyük fırsatlar için belirlenen süre içerisinde alışveriş yapılması zorunludur. Aranan ürünler toplu siparişler için de hazırlanabilir.

Sadece ürün seçimi ve temininde değil ürünlere ait kullanım görselleri ile de müşteriyi aydınlatan sistem bir üründen daha çok yaşam tarzı sunar. Yapılan ödemelerde kullanılan Lightinthebox kupon kodu pek çok avantajın aynı anda yaşanmasını sağlar. Hızla gelişen dünya internet sistemlerinin gelişmesi ile ufak bir şekle dönmüştür. Dünyanın bir ucunda üretilen bir ürün sosyal medya aracılığıyla ile dünyanın her yerinde görünür ve beğenilir. Ürüne sahip olmak isteyenler için kurulan satış platformları da modaya ayak uydurmak ve gelişmelerden geri kalmak istemeyenlere özel hizmetler sunar. 30 günlük memnuniyet garantisi sonucunda bütün ürünler ücretsiz olarak iade edilebilir. İnternet dünya üzerindeki sınırların kalkmasını sağlamış ve bu sayede her yeri birbirine yaklaştırmış bir kanaldır.

$7

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lightinthebox ile yurtdışından indirimli alışveriş yapın. Sitemizdeki indirim kuponunu kullanarak tüm alışverişlerinizi $7 indirimli gerçekleştirin. Kampanyadan yararlanmak için $60 ve üzeri… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten