Lcwaikiki.com

Bay, bayan, çocuk giyimi konusunda sizlere farklı alternatifler sunan Lcwaikiki 1985 yılında yolculuğuna Fransa da başlamıştır. 1997 yılından beri ise Türk markası olarak gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Kurulan site sayesinde internet üzerinden kolay alış veriş sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler sonrasında sizleri verilen Lcwaikiki kupon kodu verilmektedir. Bu kodu ileride yapabileceğiniz alış verişlerde kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini baz alan marka Türk markaları arasında En samimi 2. Marka ilan edilmiştir. Sitede istediğiniz bir ürün varsa direk arama motoruna yazarak kolayca istediğiniz ürünü kolayca bulabilirsiniz. Genç, çocuk ve bebek ürünleri ile sizlere farklı alternatiflerde sunan marka geniş ürün seçenekleri ile müşteri memnuniyetini yakalamayı başarmıştır.

Lcwaikiki kupon kodu fırsatları

Site üzerinde yapılacak olan internet üzeri alışverişlerde yurtdışına kargo olması müşterilerin memnuniyetini arttırmayı da başarmıştır. Tüm ürünlerin %100 ürün garantisine sahip olması da insanların içini rahatlatmaktadır. 50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkânı sizleri beklemektedir. Bunun 50 TL altında bir ödeme sağladıysanız kargo ücreti olarak 3.90 TL ödeme sağlayabilirsiniz. Satın alacağınız ürünlerin ödemelerini sağlarken elinizde bulunan Lcwaikiki kupon kodu ‘nu yazarak direk indirim imkânına sahip olabilirsiniz. Ürünlerin istendiği gibi çıkmaması durumunda iadesi sağlanabilir. Ya da ürünlerin küçük-büyük gelmesi durumunda ürün değişikliğine gidebilirsiniz. Ürünlerin değişimlerinde herhangi bir ek ücret alınmamaktadır. Siteye giriş sağladığınız da çocuklarınız için okul setleri, bayrama özel kıyafet seçenekleri sizleri uygun fiyat avantajları ile karşılamaktadır.

Sonbahar ayının şıklığını yakalamak isteyenler için özel olarak tasarlanmış kıyafetler müşterilerini beklemektedir. Siteden ürünleri uygun fiyatlara almak isteyenler outlet kısmına giriş sağlayarak ucuz bir alış veriş sağlayabilir. Siteye üyelik sağlayarak beğendiğiniz tüm ürünleri sepetinize atabilirsiniz. Bunun yanı sıra aldığınız ürünlerin kargo takibini de direk sayfanızdan sipariş takibi kısmından yapabilirsiniz. Siteden aldığınız ürünlerin ödeme kısmına geldiğinizde elde bulunan Lcwaikiki kupon kodu kullanılması durumunda alışverişiniz daha keyifli bir hal alacaktır. Facebook, twitter, instagram, pinterest, youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunana sayfaları beğenerek tüm indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Siteden ürün almak isteyen kişiler hangi bedende ürün alacakları konusunda kafa karışıklığı yaşamaları durumunda direk beden tablosundan yararlanabilirler.

%15

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LC Waikiki online mağazasında 06 Ocak 2016 tarihine kadar seçili yıldızlı ürün alışverişleriniz ekstra 15% indirimli gerçekleşiyor.Kampanyalar E-Bülten