Kuzzum.com

Türkiye de çocuk takip sistemin de öncü bir marka olan Kuzzum alanında ilk ve tek olarak işlev gören sitedir. Uydu bazlı olarak bir çalışma sistemi sayesinde çocuk takip sisteminin yanı sıra araç takip sistemi de bulunmaktadır. Kontrollerin telefonla ya da kumanda ile yapılması sağlanır. Sistemi satın alan insanlar Kuzzum kupon kodu verilmektedir. Bukodu ilerde sistemden yapacağınız diğer işlemlerde kullanabilirsiniz. Kod sayesinde siteye yapacağınız ödeme daha uygun fiyat avantajları ile karşınıza çıkmaktadır. Takip sistemleri sayesinde çocuğunuzla istediğiniz zaman konuşabilirsiniz. Bunun için takip sisteminin içerisine satın aldığınız sim kartı takmanız yeterli olacaktır. Satın alacağınız hattın takip sistemine uygun olmasında fayda vardır. Bu konu da müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kuzzum kupon kodu fırsatları

Kuzzum takip sistemi sayesinde bilgisayarınızdan ya da android destekleyen telefon ve tablet sayesinde harita üzerinden çocuğunuzun nerde olduğunu takip edebilirsiniz. Özellikle gün içinde nereye gittiğinin yanı sıra geçmişte nerelere gittiğini de takip sisteminden kolayca görebilirsiniz. Gün geçtikçe kendini yenileyen cihazlar sayesinde takip sistemi gelişmektedir. Yeni alacağınız ürünler içinde elinizde bulunan Kuzzum kupon kodunu kullanmanız da fayda vardır. Böylece daha uygun fiyat avantajları ile sisteme sahip olursunuz. Takip sistemini kullanmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken sistemi satın almak hattı takmak, gereken ayarları yapmaktır. Bu işlemler sonrasında cihazınız çalışacak ve istediğiniz an takip etmeye başlayabilirsiniz.

Kuzzum takip sistemi almak isteyen insanlar farklı iki aksesuar seçimi ile karşımıza çıkmaktadır.  Bu aksesuarlar yoyo ve boyunluk olarak kullanılmaktadır. Yoyo, kemere ve kabana takılmasıyla kullanılmaktadır. Boyunluk ise boyna, kıyafete ve çantaya takılarak kullanılmaktadır. Site üzerinde sistemin nasıl kullanıldığını kolayca öğrenebilirsiniz. Her türlü sorular için site üzerinde mesajınızı bırakabilirsiniz. Kuzzum kupon kodu da sizlere sunulan büyük bir fırsattır. Ürünleri alırken indirim kodunu girerek takip sistem cihazlarını daha uygun fiyata alabilirsiniz. Site üzerindeki tüm yenilik ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Ayrıca sadece e-posta adresini yazarak e-bültene kayıt yaptırabilirsiniz. Böylece bültenlerin e-postanıza gelmesini de sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü anında satın alabilir ya da belli bir üyeliğiniz varsa üyelinizi uzatma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

10 TL

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye ‘nin ilk çocuk takip sistemi satış sitesi Kuzzum ‘dan siparişini vereceğiniz çocuk takip sistemine indirim kuponu ile anında 10 TL… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten