Kumtelsatis.com

1972 yılında üretime başlayan ve günümüze kadar insanlara kaliteli bir hizmet sunan Kumtel marka yıllardır evlerimizde yerini almaktadır. Çeşitli ürün seçenekleri ile sizlere eşsiz kullanım imkânı sunmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet seçenekleri ile müşterilerine keyifli anlar yaşamasını sağlayan marka günümüzde her evde kullanılmaktadır. Gelişen teknolojiden yararlanarak kurulan internet sitesi üzerinden de alış veriş yapma imkânı sunan marka mağazayı müşterilerin bir tıkla ayağına getirmeyi başarmıştır. Siteden yapacağınız alış veriş sonrasında müşterilerine Kumtel kupon kodu verilmektedir. Siteye üyelik sağlayarak alış verişlerinizi daha cazip hale getirebilirsiniz. Müşterilerini düşünerek sınırsız fırsat ve avantajlar sizleri beklemektedir. Firma Kumtel ve Luxell marka olarak müşterilerini karşılamaktadır.

Kumtel kupon kodu fırsatları

Pişirici, ısıtıcı, ev aletleri, elektrikli ısıtıcılar, tost makinası, su ısıtıcısı ve daha pek çok ürünü siteden inceleyip alma hakkına sahip olacaksınızdır. Site ürün kategorileri ısıtıcılar, soğutucular ve pişiriciler gibi ürün gruplarına ulaşabilirsiniz. Siteden e-posta adresinizi yazarak e-bültene abone olabilirsiniz. Bu sayede tüm indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Siteden alacağınız her ürünün ödemesini sağlarken Kumtel kupon kodu ‘nu kullanarak ürünleri daha uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. Siteden aldığınız her ürünün iki yıllık ürün garantisi verilmektedir. Herhangi bir sorun ve arıza oluşması durumunda garanti belgesini kullanabilirsiniz. Garanti belgesi sayesinde ayrıca ürünlerinizin değişimini de sağlayabilirsiniz.

Siteden alacağınız ürünleri ev içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ödeme konusunda kafası karışan kişiler için gerekli bilgi sitede verilmiştir. Ödeme konusunda çeşitli ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Bunları sıralamak gerekirse; online ödem, havale ile ödeme ve kapıda ödeme imkânı sizleri beklemektedir. Alacağınız tüm ürünlerde evlerine ücretsiz kargo ile ulaşım sağlamaktadır. Siteden ürünleri aldığınız da ödeme esnasında kullanabileceğiniz Kumtel kupon kodu varsa kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Bu kod sayesinde ürünleri daha uygun fiyata alabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde taksitlendirme imkânları da sizleri beklemektedir. Bu sayede bütçenizi sarsmadan keyifli alış veriş fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Siteye giriş sağladığınız da outlet ürünlerin bulunduğu sayfaya girerek indirimli fiyatlarda olan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Aldığınız ürünü iade etmek için ise belli koşullar ve olumsuz durumlar olması gerekir.Kampanyalar E-Bülten