Kendimatbaam.com

Günümüzde herkes kendi ismine ve şirket logosuna özel online matbaacılık, dökümantasyon ve baskı hizmetleri alabilir. Kendimatbaam.com.tr üzerinden yapılacak işlemler yüksek kalite ve standartlarla en hızlı şekilde sunulur. İsterseniz alacağınız hizmetlerin tasarımını sitenin kendi bünyesindeki tasarım aracı ile kendiniz hazırlayabilir ve örnek şablonlardan da yararlanabilirsiniz. Artık yerinizden kalkmadan her türlü davetiye, kartvisit, broşür gibi ihtiyaçlarınızı online olarak bu siteden kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca alınacak hizmetler Kendimatbaam kupon kodu seçeneği ile ödenerek alınan hizmet en uygun fiyatlarla sağlanır.

Kendimatbaam kupon kodu fırsatları

Verilen canlı destek hizmeti ve sunulan öğretici videolar eşliğinde müşterilerin baskı öncesi hazırlıkları, kontrolleri sağlanarak baskı sonrasında herhangi bir sorun yaşanması engellenmiş olur. Özellikle matbaa işlerinde kişiye özel veya firmaya özel ürünler reklam çalışmalarının en önemli yardımcılarıdır. Zamanında teslimat, özel fiyatlar ve yüksek kalite başlıkları altında sunulan hizmetlere koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanır. Ürünler kategorisinde yer alan el ilanı, katlamalı el ilanı, poster, başlıklı kâğıt, Amerikan servis, broşür, kartvizit, kitap ayracı, kartpostal, dosya, katalog, masa takvimi, branda afiş, poster afiş, durak raket, ilan tahtası ve ayaklı reklam panosu seçenekleri yer alır. Siparişe hazırlanan ürünler Kendimatbaam kupon kodu ile avantajlı olarak ödenir. Müşteriler minimum adetler, hızlı kargo, aynı gün kargo gibi hizmetler hakkında bilgilendirilir.  Reklamın, tanıtımın ve müşteriye dağıtılacak promosyonların büyük önem taşıdığı günümüz perakende sektöründe yapılacak ürünlerle marka bilinirliği üst seviyelere çıkartılarak hizmet talebi artırılabilir. İçinde bulunduğunuz sektöre uygun olarak tercih edeceğiniz ürün çeşitleri aracılığıyla müşterinin markanıza bakışı değişecektir. El broşürleri günümüzde müşterileri satışa odaklayan en önemli ürünlerdir. Fiyatlı hazırlanan tanıtım ve reklam çalışmaları gazete ve dergiler arasına konarak da hedef müşterilerin adresine ulaşabilir.

Belli dönemlerde yapılan peşin fiyatına farklı taksit seçenekleri, ücretsiz kargo gibi farklı kampanya seçenekleri sunulurken yapılan alışverişlerde Kendimatbaam kupon kodu ile yapılacak ödemelerde de farklı avantajlar sağlanır. Hizmetler kredi kartı ile ve havale/EFT yoluyla ödenebilir. Gelişmelerden diğer müşterilerden önce haberdar olabilmek için e posta adresinizi sisteme dâhil edebilirsiniz.

%10

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online baskı ve matbaa hizmetleri veren Kendi Matbaam sitesi yeni tasarımına özel 31 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli indirim kodu… Devamını Oku

%15

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Her türlü matbaa işlerinizi online gerçekleştirebileceğiniz Kendimatbaam.com sitesinden yapacağınız tüm alışverişlerinizi 15% indirimli gerçekleştirir.Kampanyalar E-Bülten