Kemaltanca.com.tr

1950 yılından beri ayakkabı sektöründe hizmet veren Kemal Tanca sektörün liderliğine oturmuş durumdadır. Yenilikçi, şık, cesur ve kararlı adımlarla ilerleyen yıllar geçtikçe de adını herkese duyuran bir marka olmuştur. Bunların yanı sıra gelişen teknolojiden yararlanarak kurulan internet sitesi ile de insanlar mağazaya değil mağazalar kişilerin bir tıkla ayağına gelmeyi başarmıştır. Bizim ülkemizde %90 üretim sağlanırken %10 ‘unu Fransa, İtalya ve İspanyadan ithal edilmesi sağlanır. Siteden alacağınız tüm ürünler için Kemal Tanca kupon kodu kazanma imkânına sahip olabilirsiniz. Bu kuponlar sayesinde siteden ileride yapacağınız alış verişlerde kullanarak indirimler kazanma imkânına sahipsinizdir. Ayakkabı sektöründe bir numara haline gelen marka kadın ve erkek ayakkabı üzerine çeşitli üretimler gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra erkek ayakkabı Kemal Tanca olarak üretilirken kadın ayakkabılar Tanca olarak üretilmektedir.

Kemal Tanca kupon kodu fırsatları

Site üzerinden yapacağınız bir üyelik sayesinde beğendiğiniz her ürünü sepete atarak alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Sitede aradığınız bir ürün varsa kolaylıkla bulabilmek için arama motoruna yazmanız halinde direk karşınıza çıkacaktır. Tüm bunların dışında siteden indirimdekiler kategorisinden yararlanarak eşsiz şık tasarımlara daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Siteden yapacağınız her alış veriş de ödeme kısmında elinizde bulunan Kemal Tanca kupon kodu ‘nu kullanarak daha uygun fiyata ürüne sahip olabilirsiniz. Bayanlar ayakkabı konusunda olduğu kadar çanta konusunda da oldukça tutkuludur. Bu sitede ayakkabı dışında çanta konusunda da şık tasarımlar sizleri beklemektedir. En moda ayakkabı ve çanta modelleri sizleri beklemektedir.

Siteden e-posta adresinizi yazarak kolayca e-bültene sahip olabilir. Böylece sitedeki tüm kampanya ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Site üzerinden aldığınız ayakkabıları nasıl kullanmanız ya da temizlemeniz konusunda gerekli bilgiyi de alabilirsiniz. Üyeliğiniz sayesinden verdiğinizi tüm siparişlerin takibini üyelik sayfanızdan takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun doğrultusunda direk e-posta adresinize site tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Siteden alınan her üründe ödeme kısmına geldiğiniz de daha önce ki siparişlerinizden kazandığınız Kemal Tanca kupon kodu ‘nu kullanarak modayı uygun fiyata kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kredi kartı ile kolay bir ödeme sağlamanız mümkündür. Facebook, twitter, instagram ve pinterest gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunan sayfayı takip ederek kampanya ve indirimlerin yan ısıra modayı da kolayca takip edebilirsiniz.Kampanyalar E-Bülten