Kaft.com

İçinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı ürünlere sahip bir tasarım markası olan Kaft, sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı taşıyan, herkes gibi olmak istemeyen ve sanatsever müşteriler için ürünler sunmaktadır. Kaft kupon kodu kullanarak pek çok farklı ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Günümüzde herkes ile tek tip olmak istenmeyen bir durumdur. Özellikle gençler fikirlerini anlatabilecekleri, özgün tasarımları markası ne olursa olsun farklı olmayı tercih etmektedirler.

Kaft kupon kodu fırsatları

Tasarımlar kategorisi altında, erkekler için tişört, basic tişört ve kapşonlu modellerde seçenekler sunulmaktadır. Kadınlar için isetişört, basic tişört, atlet ve kapşonlu ürünlerde seçenekler bulunmaktadır. Kaft kupon kodu ile aksesuar gurubunda çanta ve posterler satışa sunulmaktadır. Posterler ve bütün ürünler bir mesaj, bir tema, bir fikir, bir akıma ait görüşler içermektedir. Dönemsel olarak değişiklikler gösteren kampanyalarda, sepetinde ürün olanlara posterlerde indirim, ücretsiz kargo, koşulsuz iade ve değişim garantisi sunulmaktadır. Her bir tasarımın hikâyesi verilerek müşteri bilgilendirilirken, bir yandan da sadece görsel beğeninin değil fikrin de önemi üzerine vurgu yapılmaktadır. Ürün özellikleri kısmında, kumaş ve baskıda kullanılan ürünler hakkında müşteri bilgilendirilmektedir. Ürünün farklı açıdan çekilmiş görselleri ile model hakkında kolay alışveriş yapabilmeniz için gereken bilgiler de verilmektedir. Ölçü tablosunda verilen erkek ve kadınlar için genişlik, uzunluk ve göğüs ölçüsü bilgilerine göre beden tespiti yapmak kolay hale getirilmiştir. Beğenilen ürünü sosyal medya üzerinden takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Seçtiğiniz veya ilgilendiğiniz ürüne benzer modellerle seçim fikirleri zenginleştirilmiştir. Tasarımcılar hakkında bilgi alabilmek ve ilgilendiğiniz tasarımcıya ait farklı ürünleri bir arada incelemek mümkündür. Kaft’ınla çektiğin fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaşanlar ve Kaft kupon kodu kullananlar benzersiz bir deneyim ve indirimli alışveriş fırsatı yakalamaktadır. Blog yazılarından bilgi alabilir, beğendiğiniz tasarımcının duvar kâğıtlarını indirebilirsiniz. Seçilen baskıya özel verilen tişört kalıpları içinden seçim yaparak kendinize özel tişört hazırlatabilirsiniz. Tee Machine kategorisinde seçilmiş ürünlerde 3 al 2 öde, kapşonlu ürünlerde 2. Ürüne %50 indirim fırsatı sunulmaktadır. Kaft koleksiyonu ve koşulsuz müşteri hizmetleri ile tanışanlar bir daha farklı bir markadan alışveriş yapmak istemeyecektir.Kampanyalar E-Bülten