Kafeingo.com

Kahve severlerin birinci adreslerinden biri olan Kafeingo 2015 yılında kurulmuş olan bir site olarak karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde bulunan yeni ürünleri ve yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde müşterilerinden olumlu dönüşler almaktadır. Kahve piyasasının canlanmasını sağlayan siteden alış veriş yapan kişilere Kafeingo kupon kodu verilmektedir. Bu kodu alış verişlerinizi tamamladıktan sonra ödeme esnasında kullanabilirsiniz. Müşteriler için özel olarak tasarlanmış kutulara taze çekilmiş olan kahveler konuşarak istenilen adrese kısa zamanda gönderilmektedir. Seçilen kahveler kavrulduktan sonra en geç üç gün içerisinde kargoya verilmektedir. Sipariş veren kişilerden herhangi bir kargo ücreti de alınmaması müşterilerin memnuniyetini kazanmayı başarması sağlanmıştır.

Kafeingo kupon kodu fırsatları

Kahvelerin en tazesinin evlerinize ulaşmasını sağlayan siteye üyelikte gerçekleştirebilirsiniz. Sürekli gelişen büyüyen yapısı ile ülkenin her yerine ulaşım sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini baz alan firma her türlü imkânlarını kullanarak memnuniyeti arttırmayı hedeflemiştir. Kahvelerin yanların verilen hediyelerde oldukça kaliteli ve sürprizlidir. Müşterileri şaşırmayı başarmaktadır. Siteden ürün sipariş eden kişilerin ellerinde eğer Kafeingo kupon kodu varsa kullanmaları gerekir. Bu saye de uygun fiyat avantajları ile sizleri karşılamaktadır. Binlerce kahve çeşidi sayesinde kişilere özgür seçimler kazandırmanın yanı sıra aranılan kahvenin bulunması sağlanmaktadır. Kahve siparişi veren müşteriler istedikleri an siparişlerini iptal edebilirler. Bunun için herhangi bir sebep belirtmelerine gerek yoktur.

Sitenin en büyük avantajlarında biri de müşteriler sipariş vermelerini ardından kahve siparişlerini değiştirebilirler. Site üzerinde herhangi bir soru ve sorun olduğunda direk siteden sol alt kısmında bulunana mesaj bırak kısmına yazabilirsiniz. Kısa zamanda anında dönüş sağlanarak aklınıza takılanlar anında sonlandırılacaktır. Facebook, twitter, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunana sayfalarını beğenerek her türlü yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Kafeingo kupon kodu olan müşterilerin alışveriş sonrası ödeme kısmında kodu aktif hale getirerek maliyeti düşürebilirler. Bu kuponların bazen kullanma süreleri olabiliyor. Bu süre zarfına dikkat etmek gerekir. Siteden kahve siparişi veren kişiler pek çok yorumda bulunmuştur. Kahve alacak olan kişilerin bu tür yorumları okuyarak kendilerine bir öngörü oluşturabilirler. Eğer kahveyi hediye etmek istiyorsanız hediye et seçeneğini kullanarak özel kutulama ve paketleme yapılması sağlanır.

%5

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyanın en taze kahvesi Kafeingo ‘da. Hem de yanında süpriz hediyelerle birlikte. Kahvenin en tazesine ayağına kadar gitmeden 5% indirimli… Devamını Oku

%5

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kahvenin en tazesini evinde içmek isteyenlerin sitesi Kafeingo ‘dan bizden alacağınız kuponla yapacağınız tüm alışverişler anında %5 indirimli gerçekleşecektir. Kuponunuzu… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten