ipekyol.com.tr

Türk hazır giyiminde saygın bir firma olana Ayaydın&Miroglio grup; İpekyol, Machka ve Twist markalarına sahip olmakta ve reelde sahip olduğu 130 mağazası ile binlerce kadının beğenisine hitap etmektedir. Modern kadının yaşam tarzına hitap eden tasarımları ile farklı bir alışveriş deneyimi sunma hedefinde olan marka, yurt içinde ve yurt dışında satışlarına devam etmektedir. Beğendiğiniz markalar arasında ipekyol kupon kodu ‘nu kullanarak çok daha ekonomik özelliklerde alışverişler yapabilirsiniz. 1986 yılında İpekyol markası ile piyasalara giriş yapan firma, 1997 yılında daha genç bayanlara farklı tarzlarda ürünler sunabilmek adına Twist markasını kurmuştur. Esas çıkışını ise 2004 yılın Machka markası ile yapmış ve post romantik tasarımları ile hem ülke içerisinde hem de ülke dışında tanınan bir marka olmuştur.

ipekyol kupon kodu fırsatları

Sitede yeni ürünler başlığı altında her zaman için en son gelen tasarımlar bulunmakta ve bazı modellerde çok özel fiyatlar sunulmaktadır. Koleksiyonlar arasında ise üst giyim, alt giyim, dış giyim başlıkları altında son derece modern tasarımlara yer verilmektedir. Ayrıca hediye rehberi başlığı altında kararsızlar için fikir verici detaylar sunulmakta ve ofis tarzları ve farklı koleksiyonlara da çok daha kısa yoldan ulaşabilme imkânı verilmektedir. ipekyol kupon kodu ile sayfa içerisinde tüm başlıklar altında özel indirimlerden faydalanabilir ve kaliteyi çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kategoriler arasında ayakkabı ve aksesuar seçimleri de bulunmaktadır. Modern kadının kendine özel tarzı ile ilgili aradığı her ürünü bulabileceği bir adres olarak site, oldukça beğenilen tasarımlara bir arada toplamaktadır.

Üye olarak alışveriş yapılmakta ve siparişleri pratik bir şekilde takip edebileceğiniz için keyifli alışveriş imkânı bulabilirsiniz. ipekyol kupon kodu ile sezonun en çok tercih edilen başlıklarında özel indirimlere sahip olabilir ve çok daha karlı alışverişler yapabilirsiniz. Ürün kategorileri yanında Zeynep Tosun Couture, İpekyol Basics, Feminen ofis, Cool duruş, minimal modernizm, dinamik siyah başlıkları içerisinde de kendi tarzınızı yansıtabilen pek çok ürün çeşitliliği bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana çeşitliliğini hızla artıran ve yenilikçi tasarımları ile değişen kadının ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyum ortaya çıkarılmaktadır.

%20

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öğretmenler gününe özel İpekyol kampanyası ile ipekyol.com.tr sitesinden yapacağınız tüm alışverişler bugüne özel %20 indirimli gerçekleşiyor.Kampanyalar E-Bülten