ideasoft

Sipariş almak için tasarlanmış yöntemlerle bilgisayar ağları üzerinden yürütülen işlemlere e-ticaret denmektedir. Günümüzde hızla artan e-ticaret hacmi perakende sektörünün önemli bir kısmını oluşturur. Türkiye’de e-ticaret hacmi her geçen yıl artarak büyümektedir. Sektöre adım atmak isteyenler ideasoft kampanya fırsatlarından yararlanarak anahtar teslim sanal mağaza sahibi olur.

ideasoft kampanya fırsatları

Alan adı, hosting, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları gibi pek çok konuda destek veren firma kullanıcı dostu kolay çözüm önerileri ile tercih edilir. Alışveriş sürecinin kolay, hızlı ve güvenilir olabilmesi için çalışmalar yürüten ideasoft, zamandan kazanmanızı sağlar. Teknik destek ve ücretsiz eğitimler ile sunulan müşteri desteğini her zaman yanınızda hissettiren şirket, hizmetler için sağladığı ideasoft kampanya seçenekleri ile her zaman sizi düşünür. Reklam dışı başarılı olma yöntemleri için tercih edilen SEO çalışmaları ve farklı tema seçenekleri ile her markanın kendine uygun seçenekleri bulmasına yardımcı olur. Satış artırıcı promosyon çalışmaları ile desteklenen sanal mağaza, tanınmış pek çok markanın sanal mağaza hizmetlerini veren ideasoft, e-ticarete yeni başlayanlar ve mevcut sitelerini değiştirmek isteyenler için hizmet verir. Bugün yaklaşık 37 milyon e-ticaret müşterisi, 54 milyon aktif kredi kartı sahibi, 50 milyara yakın ticaret hacmi ile günümüzün en karlı yatırımlarından biri olan e-ticaret sistemine herkes üye olabilir. 10 yıllık deneyimini işine aktaran şirket, uzman kadrosu ile ihtiyaç duyulan her an müşterilerinin yanındadır. İdeasoft, telefon ve online destekler, ücretsiz yazılım güncellemeleri ve pek çok farklı hizmetten yararlanmanızı sağlar.

Sunulan 15 gün ücretsiz deneme paketi ile herkes sanal mağaza kurma kararını deneyerek gözlemleyebilir. Dönemsel olarak sunulan ideasoft kampanya kaçırılmamalı ve her marka kendine sanal dünyada bir yer bulmalıdır. E-ticaretin köklü kurumlarından olmak için zaman kaybetmeden açılması gereken mağazalar her markanın da güncel uygulamaları arasında yer alır. Mağaza maliyetleri ile karşılaştırıldığında son derece avantajlı olan sanal uygulamalar geleceğin ticaret şeklini oluşturur. Her evde, işyerinde ve hatta cep telefonunda internetin olduğu düşünüldüğünde ve bilgisayar kullanımının hayatın her alanına girdiği günümüzde ekran başında sipariş vermek ve ürünlere kapıdan teslim seçeneği ile sahip olmak her müşterinin tercih edeceği bir yöntemdir.

%45

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğer sizde işletmenizi eticaret boyutuna indirimli taşımak istiyorsanız İdeasoft’un Eticaret paketlerinde sizlere sunmuş olduğu 45% indirim fırsatı 30 Nisan 2016… Devamını Oku

%80'e VARAN

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ideasoft eticaret paketlerinde %80’e varan kampanyalar ile eticaret dünyasına indirimli ve kolay bir şekilde adım atabilirsiniz. ideasoft eticarete atılacaklara sunmuş… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten