Hostgator.com

İnternet giderek farklı meslekler için mükemmel bir alan olmaya başladı. Bu alanda var olabilmek için alan adına ihtiyacınız olacak ve hostgator bu alanda kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile pratik hizmetler sunmaktadır. Ekonomik fiyat aralıkları ile hizmetler alabilmek için Hostgator kupon kodu seçeneklerini kullanabilirsiniz. Site içerisinde verilen hosting hizmetleri arasında; ağ sağlayıcısı, bayi- vps hosting, kiralık sunucu, uygulama barındırma ve Windows hosting gibi hizmetler sunulmaktadır. Bu alanda 7 gün 24 saat hizmetler verilmekte ve ilgili konularda sabit telefonlar, e-mail ve livechat aracılığı destekler verilmektedir. Alınan hosting adreslerinin her alanda teknik desteği verilmekte, sorunsuz kullanımlar sunulmaktadır.

Hostgator kupon kodu fırsatları

Alanlar başlığı altında ise kayıtlar, aktarım alanlar ve etkin yönetim alt başlıkları içerisinde bir, iki, üç yıllık farklı alan adlarının farklı fiyatlarda fiyat listesini bulabilir, hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgilerde alabilirsiniz. Hostgator kupon kodu ile bu alan adlarından daha indirimli fiyatlara yararlanabilirsiniz. Yardım kategorisi altında ise pek çok faydalı alt başlık bulunmaktadır. Müşteri portalı, destek portalı, video, forumlar hatta canlı sohbetler ile aklınıza takılan her konu hakkında ayrıntılı bilgiler alabilme imkânı bulunmaktadır. Web alan adı konu başlığı oldukça geniş bir aralık olmakta, kurulan web sitesine en uygun olan ve arama motorlarında üst sıralarda listelenme sağlayacak özelliklerde seçimler yapılabilmesi için istenilen tüm bilgilere anında ulaşılabilecektir.

Firma Florida eyaletinde Atlantic Üniversitesinde birkaç öğrencinin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Ve zamanla kalitesini artırdığı hizmetleri ile alanında lider bir sağlayıcı haline gelmiştir. Merkezleri Texas, Houston ve Austin eyaletlerinde bulunmakta ve dünya çapında hizmetler sunmaktadır. Giderek artırdığı çalışan sayısı ve hizmetlerindeki çeşitlilik ile pek çok kişinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir bir hale gelmiş olan firma hizmetlerine Hostgator kupon kodu seçenekleri ile daha uygun fiyat aralıklarında ulaşabilirsiniz. Kendini ve hizmetlerini sürekli geliştiren Hostgator, aldığı milyonlarca livechat ile dünya çapında bir popülarite yakalamıştır. Hizmetler sonrasında verdiği teknik destekler ile de garantili hizmetler veriyor olmakta ve bu alanda aldığı milyonlarca memnuniyet sayesinde müşteri portföyü giderek artmaktadır.

$9.99

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaliteli hosting arıyanların tek adresi dünyaca ünlü hostgator.com ‘dan yapacağınız tüm paket alışverişlerinizi $9.99 indirimli gerçekleştireceksiniz. Sitemizde size sunduğumuz Hostgator… Devamını Oku

%25

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alan adı ve web hosting ‘te kaliteyi uygun fiyata sunun Hostgator.com sitesinden yapacağınız domain ve sunucu alışverişleriniz anında 25% indirimli… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten