Hemengazla.com

Araç kiralamada kurumsal hizmet güvencesiyle uzun dönem kiralamaların avantajlarını yaşatan hemengazla.com Türkiye’de bir ilk olarak hizmet vermektedir. Hemengazla kupon kodu kullanarak pek çok avantajlı seçenek arasında seçim yapma şansını elde edebilirsiniz. Hayalinizdeki araca istediğiniz an kavuşmak ve kasko, sigorta, lastik değişimi, periyodik bakım gibi hizmetlere ek ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz.

Hemengazla kupon kodu fırsatları

Sektörün en büyük yerli sermayeli markası 20bini aşkın araç filosu, binden fazla servis ağı, 4binden fazla kurumsal müşteri portföyü ile hizmet verilmektedir. Araç kiralama işleminin avantajlarının anlatıldığı sitede yapılan örneklemelerle kiralama ve satın alma arasındaki maliyet farklarına dikkat çekilmektedir. Üstelik hemen gazla müşterinin istediği araç seçeneği kendi filosunda yoksa satın alma garantisi ile Hemengazla kupon kodu avantajlarıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Hemen gazla ile kiralanan araçlarda 7/24 asistance yol yardım hizmeti, periyodik bakım hizmeti, lastik yönetim hizmeti, hasar yönetim hizmeti, yedek araç hizmeti, kasko ve sigorta hizmeti ve taşıt vergisi hizmeti sunularak kazasız sürüşlere olanak sağlanmaktadır. İstediğiniz aracı beğenerek başlayacak araç kiralama süreci, başvurunuzu yapmanız ile devam etmektedir. Evraklarınızı imzalar ve aracınızı teslim alırsınız. Her şey okuduğunuz kadar kolay gerçekleşir. Fiyat aralığı, yakıt türü, vites tipi, kasa tipi gibi filtreleme seçenekleri ile hızlı seçim yapmanıza olanak sağlayan sistem işlemlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Hemengazla Türkiye’nin araç kiralama ağıdır ve size güvenli ve keyifli bir deneyim sunmak için tüm imkânlarını seferber etmektedir. Aracınızı eviniz, iş yeriniz ya da kaldığınız otelden teslim alma seçenekleri ile sınırsız hizmet garantisi verilir. Hemengazla kupon kodu kullanan müşteriler pek çok avantajdan yararlanma ayrıcalığı kazanırlar.

Kurumsal çalışmalarda Türkiye’nin her yerinden hizmet alabilir Hemengazla kupon kodu ile uzun prosedürlerle uğraşmadan aracınıza kavuşursunuz.Binek oto kategorisinde çok çeşitli arabalara sahip olan firma yaptığı kampanyalarla müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaktadır. Hayalinizdeki araçlar bir tık ötenizdedir. 7/24 acil yol yardım hattı ve çağrı merkezi hizmetleri ile aklınızda sorulmadık soru kalmasın. Kendiniz, aileniz ev çalışanlarınız için kaliteli araçlar ve güvenli sürüş deneyimi için hemengazla.com ’un sunduğu avantajlardan ve cazip tekliflerden yararlanabilirsiniz.Kampanyalar E-Bülten