Fotopazar.com

Ses sistemleri ve görüntüleme alanında 1999 yılından bu yana hizmetler veren ve oldukça köklü bir firma olan Fotopazar, hem bireysel hem de kurumsal alanda satışlar yapmaktadır. Bu alanda indirimli avantajlar yakalamak isteyen tüm müşteriler Fotopazar kupon kodu kullanarak daha uygun fiyatlar yakalayabilir. Reel olarak ise Vemis Bilişim olarak İstanbul’da servis hizmetleri dâhil satışlara devam edilmektedir. Online alışveriş merkezinde ise keyifli bir platform oluşturularak çok daha keyifli hizmetler sunulmaktadır. Web sitesi içerisinde alanında uzman çalışanlar bulunmakta ve tavsiyeleri ile de en doğru destekler sunulmaktadır. Sony, Canon, Nikon, JBL gibi markalarında bayiliğini yapan site bu alanda kurumsal firmalara profesyonel destek vermektedir.

Fotopazar kupon kodu ve avantajları

Genel olarak bakıldığında fotoğraf makineleri, lensler, video kameralar, profesyonel video, havadan görüntüleme, aksiyon kameralar, GoPo, profesyonel ses, çantalar, stütyo, flaş, tripod, filtre ve aksesuarlardan oluşan kategori başlıkları bulunur. Tüm bu başlıklar içerisinde avantajlı fiyatlar elde edebilmek adına Fotopazar kupon kodu kullanabilir ve indirimli avantajlar elde edebilirsiniz. Bunların yanında en çok satanlar başlığı bulunmakta ve kategorilere göre en çok satan ürünler bu başlık altında sıralanmaktadır. İndirimdeki ürünler kategorisi altında ise fiyatlarında kampanyalı indirimler bulunan ürünler listelenmektedir. Haftalık özel ürünlerde özel fiyatlar sunulabiliyor ve kurumsal satış başlığı altında firmanıza özel fiyat seçenekleri sunulabiliyor.

Belirli rakamlar üzerinde yapılan alışverişlere kargo bedava olmakta ve site içerisinde beğendiğiniz ürünü bir saat içerisinde mağazadan alma imkânı da verilmektedir. Sunulan bu avantajların üzerine ek indirimler alabilirsiniz. Bunun için ödeme sayfasında Fotopazar kupon kodunu kullanmak yeterli olacaktır. Site de keşfet başlığı altında farklı kategoriler içerisinde fotoğraflar bulunmakta ve Fotopazartv içerisinde merak ettiğiniz cihazlarla ilgili videolar bulabilme imkânına da sahip olabilirsiniz. Fotoğraf makinesi modellerinde uygun kampanyalar, kullanım şekilleri hakkında ipuçları yer almakta ve her kategoride olduğu gibi pratik filtreleme özellikleri ile aradığınız ürüne çok daha kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Farklı kredi kartlarına özel ödeme kolaylıkları sunulmakta ve iade-iptal işlemlerinde sorunsuz destekler sunulmaktadır.

20 TL

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fotoğraf makineleri, video kameralar ve aksesuar alışverişlerinizi gerçekleştirebileceğiniz FotoPazar online satış mağazasından 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde bizden alacağınız kuponu… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten