Fenerium.com.tr

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün tek resmi internet satış sitesi olan fenerium.com.tr’den alışveriş yapmak bir ayrıcalıktır. Fenerbahçe’nin orijinal formalarını, giyimden aksesuara, kişisel bakımdan maç malzemelerine, nevresim takımlarından kırtasiye ürünlerine kadar her ürünü internetten sipariş edebilirsiniz. %25 oranında indirimli olan ürünleri Fenerium indirim kodu kullanarak %40 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Fenerium.com.tr sitesinden takımınızın amblemini ve renklerini taşıyan erkek, kadın, çocuk hatta bebek kıyafetlerini güvenli olarak sipariş verebilirsiniz. Fenerium kupon kodu ile ürünlerinize indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Fenerium indirim kodu fırsatları

Fenerium sitesinde kapsamlı olarak erkek, kadın ve çocuk bölümlerinde formalar, tişörtler, montlar, yelekler, pijama takımları, iç giyim, kazak, triko ve hırkalar yer almaktadır. Bununla birlikte aksesuar bölümünde; Fenerbahçe atkı, eldiven, bere, kol saati, bileklik, takı ve rozetler bulunmaktadır. Dilediğiniz ve beğendiğiniz ürünü Fenerium indirim kodu ile sipariş verebilirsiniz. Sipariş edeceğiniz ürüne göre hem kuponunuzun indiriminden, hem de ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sitemizden edineceğiniz indirim kodu ile dilerseniz, Fenerbahçe’nin kişisel bakım ürünlerinden de satın alabilirsiniz. Kolonya, parfüm, ağız bakım ürünlerini ve medikal ortopedi ürünlerini alırken, indirim kuponu kodunuzu girebilir, böylece ihtiyacınız olan kişisel bakım ürününe indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizden indirim kupon kodunuzu almak ve fenerium.com.tr sitesine giriş yaparak sipariş vermeye başlamaktır. Her üründe %15 oranında indirim kazanabilirsiniz. Takımınızın orijinal ürünlerini üzerinizde taşırken, aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü’ne de destek olursunuz.

Fenerium.com.tr sitesinden eviniz içinde sipariş verebilirsiniz. Son derece şık ve kaliteli ev tekstil ürünlerini internet üzerinden satın alabilirsiniz. Nevresim takımı, battaniye, yastık, havlu ve bornoz takımlarına, takımınızın renkleri ile sahip olabilirsiniz. Fenerium indirim kodu ile ajanda, kitap, takvim gibi kırtasiye ürünlerinde de indirim kazanabilirsiniz. Fenerbahçe’nin orijinal kupa, bardak, top ve kumbaralarının da bulunduğu siteden alışveriş yapmadan önce sitemizden kupon kodunuzu almanız gerekir. Sonrasında siparişlerinizi tanımlarken, indirim kodunuzu kullanarak, dilediğiniz ürüne %15 indirimli sahip olabilirsiniz. Kredi kartınız ile sipariş vereceğiniz ürünler en kısa sürede kargo ile adresinize ulaşır. Yurtdışında yaşayanlar da indirim kupon kodunu kullanarak, indirimli olarak ürün siparişi verebilir.

%70'E VARAN

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seçili ürünlerde 70%’e varan indirim kampanyası bulunmaktadır. Kampanyalı ürünlere sitemizdeki indirime git butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ŞAL HEDİYE!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerium alışveriş sitesinden 8-9-10 Nisan tarihlerinde 250 TL ve üzeri siparişlerinizde isme özel şal hediye!

25%+15%

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu an devam eden 25% indirime ilaveten bu kuponla ekstra 15% indirim daha kazanacaksınız. Kampanya 25% sezon sonu indirimi bulunan… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten