Emsan.com.tr

Mutfak eşyaları konusunda işinde öncü bir firma olan Emsan 1971 yılında kurulmuştur. Geçmişten bugüne kadar kendini geliştirerek hanımların gözünde bir numara haline gelmiştir. Teknolojiden yararlanılarak kurulan internet sitesi sayesinde alış verişiniz kolay hale gelmektedir. Siteden yapacağınız alış veriş sonucunda indirim kuponları sizlere verilmektedir. İndirimler için kullanacağınız Emsan kupon kodu ‘nu unutmamanız ya da bir not almanız sonucunda istediğiniz zaman aralığında indirimlerden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinde yapacağınız tüm alışverişlerde sizlere büyük kolaylık sağlanmaktadır. 100 TL ve üzeri tüm alış verişlerde ücretsiz kargo imkânı sizleri beklemektedir. Yapacağınız tüm alış verişlerde kredi kartlarına 9 taksit imkânı da insanların yüzünü güldüren durumlar arasındadır.

Emsan kupon kodu fırsatları

Ev ve mutfak alış verişleriniz de öncü bir marka olan Emsan site sayesinde insanlara büyük bir fırsat sunmaktadır. Sitenin kategorilerine baktığımız da yeniler, indirimdekiler, hediyeli ürünler, çeyiz kampanyaları, çok satanlar ve haftanın fırsatları sizleri karşılamaktadır. Nostalji ya da rengârenk sevenler için eşsiz takımlar sizleri beklemektedir. Yapacağınız alış verişler sonrasında verilen kuponlar da Emsan kupon kodu bulunmaktadır. Sonrasında beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilmek için bu indirim kodlarını kullanabilirsiniz. Ürünleri direk mağazadan almak isteyenler için ise siteden il ve ilçe belirleyerek sizlere en yakın Emsan mağazalarının adreslerini bulabilirsiniz. Aldığınız ürünlerin ödemesini kredi kartı kullanarak yapabilmenizin yanı sıra bankadan EFT veya havale yapabilirsiniz. Alacağınız tüm ürünler için Emsan AŞ. Güvencesi altında iki yıl garanti kapsamı da sunulmaktadır. Herhangi bir aksaklık ya da sorun oluştuğunda direk garantiden yararlanabilirsiniz.

Siteden alacağınız tüm ürünler için kişilere kargo takip numarası verilmekte ve bu numara ile kargo takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kargo elinize ulaşmadan ürünü almaktan vazgeçmeniz halinde kargonun elinize ulaşmasını bekleyin ve geldiğinde paketi açmadan direk kargo ile geri göndermeniz halinde kolaylıkla iade edebilirsiniz. Emsan kupon kodu ile aldığınız ürünlerin iadesi sonrasında indirim kuponunu farklı bir ürün için de kullanabilirsiniz. Alacağınız ürünlerde açtığınız da eksik parça çıkması ya da hatalı ürün çıkması halinde kargo görevlisine hasar tespit edilmesi için tutanak doldurulması istenir. Tüm soru ve şikâyetleriniz için mail adresine bildirimde bulunabilirsiniz.Kampanyalar E-Bülten