E-universite.com.tr

Gelişen ve küreselleşen ekonomi ile entegrasyonu hızla tamamlanan Türkiye’de, Yönetim Danışmanlığı ve Kalite Yönetim Sistemlerinin tarafsız bir şekilde verilebilmesi için kurulan firma dünyadaki değişimi dikkate alarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. E-üniversite kampanyalar fırsatı ile şirketinizi yenileyebilir dünyadaki değişim hızından siz de faydalanabilirsiniz.

E-üniversite kampanyalar

E-üniversite, zamandan ve mekândan bağımsız olarak eğitim almanızı sağlar. Günümüz teknolojik şartları ile akademik eğitim almak artık herkes için kolay ve mümkündür. Eğitim sürecinizi sadece siz belirlersiniz. Kendi seviyenize ve hızınıza uygun programlar düzenlenir. Maliyetleri uygundur, ekstra barınma ve yeme içme maliyetlerinden kurtarır. Dünyanın en etkin ve seçkin üniversitelerinden mezun olma fırsatı sunar. E-üniversite kampanyalar seçeneği ile konusunda uzman akademisyenlerleen doğru programı seçme imkânına sahip olursunuz. Program size istediğiniz zamanda eğitime başlama ve bitirme imkânı sunar. Fırsat eşitliği sağlayarak haksızlıkların yaşanmasını önler ve duvarların kaldırılmasıyla toplumsal yakınlığa katkıda bulunur. Tüm bireylerin eğitimden eşit bir şekilde yararlanmasını sağlar. İnternet ortamının tüm avantajlarının kullanılmasınaimkân sağlar. Bilginin devamlı güncellenerek daha kaliteli eğitimin verilmesinin önünü açar. Daha hızlı ve etkin geri bildirim sağlar. Yüz yüze öğrenim göremeyen kişilerin eğitim almasına olanak tanır. Dünyanın değişik yerlerinde yaşayan öğrencilerle etkili iletişim kurulmasına yardımcı olur. Multimedya öğeler ve teknolojikimkânlar sayesinde öğrencilerin zengin ve kolay kullanılabilen içeriklerle öğrenmesini ve öğrenilen bilgilerin kalıcı olmasını sağlar.

Sınırsız avantajlarla yaşam boyu öğrenme fırsatları sunan E-üniversite kampanyalar seçenekleri herkesin öğrenme hakkını ayağına getirir. Programlar, başvurduğunuz üniversiteye bağlı ulusal ve uluslararası kurumlarla akreditedir. Verilen eğitimlerden bazı başlıkları şu şekilde sıralayabiliriz. Çalışma hayatında kişilik tipleri, küçük işletmelerde yönetim, girişimcilik, e-ticaret, temel finans, muhasebenin temelleri, stratejik pazarlama ilkeleri, liderlik geliştirme, kurumsal yönetim ilkeleri, liderlik ve kurumsal sorumluluk, temel bilgisayar bilimleri. Programları başarı ile bitirenler sertifikalarını alarak işlerindeki hedeflerine doğru hızlı bir şekilde ilerleyebilirler. Kariyer planlarını kendilerine daha fazla güvenerek yapan bireyler hedeflerini en kısa zamanda gerçekleştirebilenlerdir. Lisans tamamlama, lisans, yüksek lisans, doktora, sertifika, mini MBA ve ücretsiz dersler arasından size ve ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçerek hemen üniversiteli olabilirsiniz.Kampanyalar E-Bülten