Dsmart.com.tr

Doğan TV Holding bünyesinde 2006 yılında kurulan D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. D-Smart HD kalitesinde sinema ve dizi kanalları, 12 farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, yüzlerce uydu kanalı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Dsmart indirim kampanyaları dönemsel olarak farklılıklar gösterir ve müşterilerine avantajlı paketler sunar.

Dsmart indirim kampanyaları fırsatları

İnternet hizmetleri de sunan marka, tüketicilerine internet ve televizyon hizmetlerine tek elden sağlayarak avantajlı fiyatlar ve hizmet kolaylıkları getirmektedir. İkili hizmetin tek faturadan sağlandığı sistem tüketicilerin tercih ettikleri çalışma şeklidir. D-Smart Blu ürünü ile zengin içeriğinin bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden de seyredilmesini olanak sağlamıştır. Çok tercih edilen spor kulüplerinin içinde olduğu hazırlık maçları, NBA, Rusya kupası, Moto GP, voleybol, Şampiyonlar Ligi ve hentbol maçları gibi spor içeriğinin yanı sıra, TV kanalları, belgesel, çocuk, yaşam ve müzik kanalları ile müşterilerine zengin bir içerik sunmaktadır. D-Smart her televizyona şart sloganı ile artan müşteri kitlesine her geçen gün daha kaliteli hizmet vermektedir. Hizmet sonrası kaliteli müşteri memnuniyeti çalışmaları da beğeni toplamaktadır. Dsmart indirim kampanyaları farklı şekilde tasarlanarak ailenin tümünü ilgilendiren faydalar sağlamaktadır. Aile paket, aile spor paketi, sinema dizi paketi, sinema dizi spor paketi, mega paket gibi TV paketleri arasından ihtiyacınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçilen paketin dilenen zamanda bir üst paketle değiştirilebilmesi kolaydır. Televizyonla beraber internet ve kesintisiz fiber internet gibi seçeneklerle farklı seçenekler sunan D-Smart hız testi ve kota sorgulama gibi destek hizmetleriyle müşterisinin her zaman yanında yer almaktadır.

Detaylı ve hızlı hizmet veren teknik destek ekibi ile yaşanan sorunlar ilk olarak telefondan çözülmeye çalışılmaktadır. Genellikle başarılı sonuçlanan bu çalışma ile paket sahibi müşteriler mağdur edilmeden eğlencelerine kaldıkları yerden devam edebilmektedir. Dsmart indirim kampanyaları her müşteriyi ve ailenin her üyesini mutlu edecek çeşitliliktedir. Yaşanan farklı problemlerde sunulan hızlı servis kalitesi sıkıntıları anında çözmek üzerine kuruludur. Geniş aileler için tasarlanmış mega paketler, sinemaseverler için düşünülmüş mega sinema kampanyası, herkesin farklı ilgi alanlarının olduğu aileler için yan oda kampanyası ve uygun fiyatlarla TV ve internet paketi kampanyaları müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.Kampanyalar E-Bülten