Dryistanbul.com.tr

Günümüzde kuru temizleme yaptırmak hem son derece rahatlık sağlamaktadır, hem de çok ucuza mal olmaktadır. Üstelik kuru temizleme, ütü, yıkama ve mite temizliğini Dry İstanbul’da yaptırıyorsanız, oldukça avantajlı paketlerden yararlanabiliyorsunuz. 2000 yılından itibaren hizmet sektöründe bulunan Dry İstanbul, tüm kıyafet temizleme işlemlerinde müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmalardan olan Dry İstanbul’un resmi sitesi olan dryistanbul.com adresine sitemizden giriş yaparak, birbirinden farklı indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Siparişlerinizi Dry istanbul kampanya kodu ile verdiğinizde avantajlı indirim paketlerinden yararlanırsınız.

Dry istanbul kampanya kodu fırsatları

Kıyafetlerinizin ıslak ve kuru temizliği noktasında hassasiyetle çalışan Dry İstanbul, profesyonel bir kadroyla sizlere hizmet vermektedir. Dry İstanbul ile tanıştıktan sonra, kıyafetlerinizin kuru temizleme ve ütü işlerinin ne derece zahmetsiz olarak tamamlandığını görürsünüz. Dry İstanbul’un web sitesine öncelikle üye girişi yapmanız gerekir. Üye girişi için sizden istenen bilgiler; adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, cep telefonu numaranız, şifreniz ve kampanya kodunuzdur. Dry istanbul kampanya kodu numaranızı üye girişi yaparken yazarsanız siparişinize daha başlamadan indirim kazanmaya başlarsınız. Dry İstanbul indirim kuponu ile dilerseniz bir düzine gömleğinizi kuru temizleme yaptırabilir, dilerseniz 80 ve 216 TL değerinde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Siz Dry İstanbul’dan siparişinizi tanımladıktan sonra, kuru temizlemeye ihtiyacı olan tüm eşyalarınız kapınızdan sipariş olarak alınır. Kusursuz bir şekilde temizlenir ve en kısa sürede tekrar adresinize teslim edilir. Dry İstanbul’dan köpük kart alabilirsiniz. Bu köpük kartlara dilediğiniz kadar kredi yükleyebilir ve krediniz miktarınca kuru temizleme, yıkama, ütüleme hizmeti alabilirsiniz. Kuru temizlemede son derece avantajlı olan bu kart sistemiyle yepyeni kolaylıklardan yararlanın.

Dry İstanbul’un müşteri temsilciliğini arayarak, 7 gün 24 saat boyunca bilgi alabilir, siparişinizi telefonla arayarak tanımlayabilirsiniz. Bununla birlikte Dry istanbul kampanya kodu kullanarak online olarak sipariş verebilirsiniz. Daha çok kıyafet yıkatıp, daha az para ödersiniz. Kıyafetleriniz için ütü indirimi kazanabilirsiniz. Tüm İstanbul’un semtlerinde aynı kalitede hizmet veren Dry İstanbul, hiçbir şekilde kaliteden ödün vermez. Sizde bir an önce dryistanbul.com’a giriş yapın, hem kıyafetlerinizin temizliği, hem de kendiniz için olan avantajlardan yararlanın.

1 DÜZİNE GÖMLEK

KURU TEMİZLE HEDİYE!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğer 1 düzine gömleğiniz varsa bu kampanya kaçmaz. Hemen Dry İstanbul’a getirin, gömlekleriniz için hiçbir ücret ödemeyin.

%50

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dry İstanbul Köpük Kart paketinden alanlar, aldığı kadar hediye kazanıyorlar. Ayrıca 50% indirimden yararlanıyorlar. 180-1500 arası TL kredi yüklediğin kadar kazan…. Devamını Oku

4 PARÇA

KURU TEMİZLEME HEDİYE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dry İstanbul’dan 4 parça kuru temizleme hizmeti için linke tıklayın. Kampanya formunu doldurun. Bu büyük indirim fırsatından siz de yararlanın.

80 TL

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizdeki linke tıklayın! Sizi yönlendireceğimiz Dry İstanbul sitesindeki bu kampanya ile ilgili formu doldurup, 80 TL indirimli kuru temizleme hizmetinden… Devamını Oku

216 TL

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

216 TL değerindeki kuru temizleme hediyesi kampanyasından yararlanmak için sitemizdeli linke tıklayıp kampanya ile ilgili formu doldurmanız gerekmektedir.Kampanyalar E-Bülten