Driveyoyo.com

Yıllardır ülkenin her alanına hizmet veren Drive Yoyo müşterilerine kaliteli hizmet imkânı sunmaktadır. Müşterilerin memnuniyetini birincil amaç edinene site dilediğiniz an sizlere anında verdiği hizmet hızı ile adından söz ettirmektedir. İstediğiniz gün ve saatte istediğinizi modeldeki arabayı kiralama imkânına sahip olacaksınız. Durumu acil olan kişilere ise bir saat için de ihtiyaç duyduğunuz arabayı bulma imkânına da sahiptir. Site üzerinden Driveyoyo indirim kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Araçları sadece İstanbul’dan alma imkânına sahipsinizdir. Bunun için tek yapmanız gereken aracı nerden alacağınıza karar vermenizdir. Sonrasında hangi modelde kaç günlüğüne nasıl özelliklerde olması gerektiği konusunda siteden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Driveyoyo indirim kampanyaları

Geçmişten günümüze kadar kendini yenileyip geliştiren ve tecrübeli çalışan kadrosu ile müşterilerin tüm isteklerini karşılamaya çalışan firma kurduğu site sayesinde insanlara daha kolay ve hızlı ulaşmayı başarmıştır. Siteye üyelik sağlayarak sürekli hizmet alma imkânına sahip olabilirsiniz. Site içinde tüm fırsatları takip ederek uygun indirim seçenekleri sizleri beklemektedir. Facebook, twitter, instagram, pinterest gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunan sayfayı beğenerek Driveyoyo indirim kampanyaları ‘ndan kolayca haberdar olabilirsiniz. Site üzerinden seçeceğiniz araçların günlük haftalık ve aylık ücretlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Site üzerinden araç kiralayan kişiler vale kullanabilirler. Böylece müşterilerin istediği adrese vale ile araba gelir müşteriler kullanım sonrasında istedikleri alana arabayı bırakarak valenin alması sağlanabilir. Ama bunun için artı bir ücret ödemeniz gerekir.

Driveyoyo indirim kampanyaları ‘ndan yararlanmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Kiraladığınız bir arabanın en önemli konusu benzindir. Drive yoyo bu konuda müşterilerini düşünerek benzin ücretini kendisi karşılamaktadır. Shell istasyonlarından taşıt tanıma sistemi sayesinde herhangi bir ücret ödemeden arabanın deposunu doldurabilirsiniz. Kullanım sonun da kaç km yaptıysanız kredi kartınızdan mesafe ücreti kesilmektedir. Site dışında kiraladığınız arabaların ödemesini kredi kartınızla rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşterilerin istekleri doğrultusunda her ay taksitli bir şekilde kredi kartınızdan kesilmesi sağlanabilir. Müşterilerin siteye üyelik sağlamak istedikleri takdirde üye olabilir şeklinde onay verilmesi halinde Yoyo üye kartı oluşturulur. Kartın teslimatı sırasında ise nüfus cüzdanı kredi kartı ve ehliyetinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir.Kampanyalar E-Bülten