Yüzlerce Kitapta Tek Fiyat 9,90 TL

İndirim Bitiş: Yok
D&R online satış mağazasındaki yüzlerce kitapta tek fiyat 9,90 TL...Daha Fazla

D&R online satış mağazasındaki yüzlerce kitapta tek fiyat 9,90 TL kampanyası kesinlikle kaçmaz. Daha az

İNDİRİME GİT
100% Başarı

Yakınlarda Sona Eren D&R Kuponları

Bugüne Özel 20 TL İndirim

İndirim Süresi Doldu
D&R mağazasından bugüne özel yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde...Daha Fazla

D&R mağazasından bugüne özel yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ve ücretsiz kargo kazancınız olur. Daha az

İNDİRİME GİT
100% Başarı

D&R, 1997’de ilk mağazasını İstanbul’da açtı. O tarihten bu yana 26 şehirde toplam 126 mağazaya ulaşan D&R, farklı konsepti ile Türk haklının büyük beğenisini kazandı. Kitap, müzik, hediyelik eşya, elektronik gibi oldukça geniş ürün yelpazesi ile sektöründe lider konumda. Kütüphane monotonluğuna karşı daha modern bir kitapçılık anlayışı ve zengin çeşitleri ile okuma alışkanlığının artmasına öncülük etmiştir.

D&R, kültürel ürünler ile eğlenceyi bir arada tüketicilere sunarak, okuyan, dinleyen ve kültür ile yaşayan bir Türk toplumunun oluşmasına katkı sağlamıştır. Kalitesinden ödün vermeden ve gün geçtikçe daha iyi olmaya çalışarak, verdiği çaba karşılığını bulmuştur. Mağaza zincirlerine her geçen gün bir yenisini eklemektedir. Mağazaları hareketli caddeler, Türk ve dünya markalarının bir arada bulunduğu alış veriş merkezlerinde bulunmaktadır.

2004 yılından itibaren yepyeni bir mağazacılık anlayışı ile değişik stantlar geliştirdi. Okuma alanları, imza günleri, kafeler gibi klasik mağazacılıkta olmayan etkinlikleri ile Avrupa’daki örneklerini aratmamaktadır. Ülkemizde ki faaliyetlerine ek olarak dünya genelinde online mağazası ile hizmetlerine devam etmektedir.

www.dr.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz çevrimiçi mağazasından alışveriş yapabilirsiniz. Evde online olarak alışverişlerinizde D&R kupon kodukullanabilirsiniz. D&R kupon kodu, tüm alışverişlerinizde ve yapılan tüm kampanyalarda, size çeşitli avantajlar ve kazançlar sağalacaktır. D&R online mağazasından kazançlı ve kampanyalı alışverişlerde, sizlere sunulan imkanlardan yararlanabilirsiniz. Bu promosyon ve kampanyaları sitemizden takip etmeniz yeterli olacaktır.

D&R indirim kuponu almak için, kuponkodubul.com adresini ziyaret etmeniz yeterli. Kupon kodu aldıktan sonra yapmanız gereken sadece D&R alışverişlerinde kuponu kullanmaktır. Nasıl, daha karlı ve avantajlı alışveriş yapabilirim? Sorusuna cevap vermekte ve kullanıcıları daha detaylı bilgilendirmekte fayda var. Online satış adresimize (www.dr.com.tr) girdiğinizde, yapılan tüm promosyonlar, reyon fırsatları, kredi kartı taksit seçenekleri gibi tüm imkanlardan yararlanabilmeniz mümkündür.

D&R indirim kodu almışsanız, tüm fırsatlardan kolayca yararlanabilir ve karlı bir alışveriş yapabiliriniz. kuponkodubul.com sitesinin bize sağladığı bu fırsat sayesinde avantajlı alışverişi, çok daha cazip hale getirmektedir. Sitemizde konu ile ilgili ilanları takip ederek, tüm fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.