Doping.com.tr

Bireysel ve kurumsal müşterilere tek elden bütünleşmiş Telekom ve iletişim hizmetleri sunan Doping markası bireysel müşterilere genişbant ve sabit telefon hizmetleri vermektedir. Alternatif Telekom sektörünün öncülüğünü yapan firma bugün 120binden fazla aboneyle çalışmaktadır. Doping indirim kampanyaları ile uygun seçenekli tariflere sahip olabilirsiniz.

Doping indirim kampanyaları

Fiber internet Doping ’den alınır. Ev telefonu ve internet hem ekonomik fiyatlarla hem de tek fatura hizmeti ile sunulur. Ne kadar az fatura o kadar az kafa karışıklığı demektir. 24 ay sabit fiyat garantili kampanyalar ve çok farklı avantaj paketleri için Doping imkânlarından yararlanmalısınız. İnternet, telefonsuz internet, internet ve telefon, DopingBox, telefon, aboneler özel Doping indirim kampanyaları seçenekleri sizleri bekliyor. Engelli, gazi ve şehit yakınlarına özel kampanyalarla özel fiyatlara internet aboneliği ile telefonu ve interneti avantajlı fiyatlarla kullanan toplum gelişmeleri yakından takip eder. Doping markası da büyük bir sosyal sorumluluk projesine katkı sağlamış olur. DopingBox kategorisinde sunulan farklı kampanyalarla tüm ailenin mutluluğu yakalanır. Günümüz gelişen teknolojileri ile sadece ofis internet kullanımları kişilere yeterli gelmemektedir. Evde ve hatta evin her odasında kesintisiz ve kaliteli çekim hızıyla internet paketleri her ailenin temel ihtiyaçları arasına girmiştir. Sosyal medyayı takip eden anne, anlık skorları takip eden baba, arkadaşları ile oyun oynayan oğul ve chat yapan kız çocuk ile evin her köşesine dağılmış aile bireyleri ile kesintisiz internet günümüzün en yaygın yaşam biçimini oluşturmaktadır. Yeri geldiğinde yapılan ödevler, okunacak kitaplar, seyredilecek filmler, takip edilecek maçlar düşünüldüğünde bir evin internet ihtiyacı sadece Doping ile karşılanır. Sabit telefonu Dopingle, 2 yıl bedava internete merhaba de, doping telefon plus paketleri ile saat sınırı olmadan her yöne doya doya konuş gibi pek çok kampanya Doping ile internet ve iletişim konusunda size pek çok çözüm sunar.

Telefonsuz ve internetsiz bir hayata dönüşün mümkün olmadığı günümüzde Doping indirim kampanyaları ile siz ve aileniz hem mutlu hem de avantajlı olacaksınız. Doping kampanyalarından birisi sizin için uygun çözümler üretecektir. Doping Asistan hizmeti ile de kalan kota, fatura görüntüleme, abonelik bilgileri, yeni kampanya ve duyurulara erişim kolayca sağlanmaktadır.

Haydi Paylaş ...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneShare on Tumblr


Kupon Kodu Nasıl Kullanılır

1. Kodu Göster ya da İndirime Git'e tıklayın
2. Tıklamanızla birlikte bir pop-up penceresi açılır ve kupon kodunuz görünür. Aynı zamanda kod otomatik kopyalanır.
3. Aynı zamanda kuponu kullanacağınız mağazaya yönlendirilirsiniz.
4. Mağazadan alışverişinizi yaptıktan sonra sepet ya da ödeme aşamasında kupon kodu, indirim kodu, promosyon kodu gibi vb. alanlara kupon kodunuzu yapıştırıp onaylayın.
5. İndirimiz alışveriş toplamınıza yansıyacaktır.
Tüm mağazaların indirim kodlarının nasıl kullanıldığına dair tüm bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar E-Bülten