Dekoreko.com

İnsanlar evlerini dekore ederken kendi tarzını yaratmanın fırsatlarını yakalamaya çalışırlar. Bu açıdan evlerine alacakları her eşyanın bir anlamı olması gerekir. Eviniz de mucizevi bir dokunuşun adresi haline gele Dekoreko müşterilerine sınırsız kaliteli bir hizmet sunmanın her yolunu aramaktadır. Seçkin, rahat ve kolay bir seçim gerçekleştirmek isteyenler için siteyi ziyaret etmeleri yeterli olacaktır. Siteye yapacağınız üyelik sayesinde beğendiğiniz tüm ürünleri sepete atarak keyifli bir alış veriş fırsatı sizleri beklemektedir. Bunun yanı sıra siteye arkadaşlarınızı da davet ederek bu eşsiz fırsattan onlarında yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Siteden alacağınız tüm ürünlerin ödemesini sağladıktan sonra ileriki alış verişleriniz de kullanabileceğiniz Dekoreko kupon kodu verilmektedir. Böylelikle beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyata alma imkânına sahip olursunuz.

Dekoreko kupon kodu fırsatları

Sitede düzenlenen kampanyalardan üye olmanız halinde kolayca sahip olabilirsiniz. Tüm fırsat ve avantajlardan haberdar olabileceğiniz özel bir alış veriş sitesi olarak sizleri karşılamaktadır. Siteye baktığınız da %80’e varan büyük indirim fırsatları sizleri beklemektedir. Sevdikleriniz için özel hediye seçenekleri sizleri beklemektedir. Bunun yanı sıra aldığınız ürünlerin ödemesini sağlarken elinizde bulunan Dekoreko kupon kodu ‘nu kullanarak aldığınız ürünleri daha uygun fiyata alma imkânı sizleri beklemektedir. Keyifli, güvenilir ve hızlı bir alış veriş imkânı sizleri beklemektedir.

Sitede sevdikleriniz için bol seçenek bulunsa da kararsız kalmanız durumunda sevdiklerinize hediye çekleri de yollayabilirsiniz. Sitede yapacağınız tüm alış verişlerde ödemeleri kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartına 9 taksit imkânları da sizleri beklemektedir. Bunun yanı sıra direk kapıda ödeme seçeneği de sizlere sunulan bir fırsattır. Siteden her davet ettiğiniz üye için hediye çeki kazanma imkânına da sahip olursunuz. Bunun yanı sıra siteden aldığınız ürünleri satın almak için ödeme sağlarken Dekoreko kupon kodu ‘nu kullanabilirsiniz. Siteden yardıma ihtiyacınız olması durumunda direk müşteri hizmetlerine mail atarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri kısa süre içinde direk size ulaşım sağlayacaktır. Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden bulunana sayfaları beğenerek tüm avantajlardan yaralanma imkânına sahip olabilirsiniz. Kampanya dışı ürünleri dekoShop’dan seri sonu ürünleri ise dekoDepo’dan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Haydi Paylaş ...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneShare on Tumblr


Kupon Kodu Nasıl Kullanılır

1. Kodu Göster ya da İndirime Git'e tıklayın
2. Tıklamanızla birlikte bir pop-up penceresi açılır ve kupon kodunuz görünür. Aynı zamanda kod otomatik kopyalanır.
3. Aynı zamanda kuponu kullanacağınız mağazaya yönlendirilirsiniz.
4. Mağazadan alışverişinizi yaptıktan sonra sepet ya da ödeme aşamasında kupon kodu, indirim kodu, promosyon kodu gibi vb. alanlara kupon kodunuzu yapıştırıp onaylayın.
5. İndirimiz alışveriş toplamınıza yansıyacaktır.
Tüm mağazaların indirim kodlarının nasıl kullanıldığına dair tüm bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar E-Bülten