Coolicool.com

Asya’nın en büyük online ticaret şirketi olan coolicool, dünya çapında sunduğu sipariş teslimat sözü ile tüketicilerine istedikleri ürüne sahip olma imkânı sunar. Tüm dünyaya aynı fiyat politikası ile ürün sağlayan marka, hızlı servis ve ucuz fiyat garantisini bir arada verir. Coolicool kupon kodu müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunar.

Coolicool kupon kodu fırsatları

Maliyetlerin düşük olması sağlayan sistem sayesinde yüzü gülen taraf tüketiciler olur. Üstün bir alışveriş deneyimi, zamanında sevkiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunan firma, online alışverişin keyfini yakalamanızı sağlar. En iyi tüketim ürünlerini en iyi kalite ile sunmak, sipariş ve ödeme sürecini en iyi şekilde yürütmek, yeni ürün ve üreticileri keşfetmek ve 24 saat hizmet servis sunmak gibi ayrıcalıklı hedeflere sahip olan marka Avrupa ülkelerindeki depoları ile hızlı teslimat yapar. Coolicool kupon kodu sahip olmak istenen ürüne kolay ödeme seçenekleri ile ulaşma imkânı sunar. Yeni gelenler, günlük fırsat seçenekleri, toptan satış, ön satış, test ürünleri ve sizin için seçilenler kategorileri en yeni elektronik ürünler hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlar. En iyi elektronik ürünlere ve en yeni teknolojilere coolicool ile sahip olunur. En iyi, en yeni, en uygun fiyatlı, en kısa zamanda gönderi ve en uygun ödeme şartları alışverişin beğenilerek sonlandırılmasını sağlar. Dijital yaşam kategorisi televizyondan, telefona, fotoğraf makinesinden, video kameraya, e-kitap okuyucudan müzik aletlerine kadar sınırsız seçenekler sunar. Fırsat ürünleriyle ihtiyaçlar ucuza karşılarken, aynı gün kargo seçenekli ürünler ile siparişler paketlenerek gönderiye hazırlanır.

Ürünleri detaylı olarak inceleyerek farklı açıdan çekilmiş fotoğrafları ve özellikleri hakkında bilgi edinebilir, aradığınız ya da incelediğiniz ürünle ilgili olarak benzer önerilere göz gezdirilebilir. Hediyeleri veya ihtiyaçların siparişleri ödenirken Coolicool kupon kodu avantajları ile ödeme yapanlar ceplerini de koruma altına alır. Özel çalışmalar veya kurumsal taleplere destek verilir. Pek çok ürün gurubu farklı online sitelerinde de olmasına rağmen tüm çeşitlerin bir arada olduğu ve bu şekliyle müşterinin ihtiyacı olan her alandan ürünün sipariş kolaylığını sağlar.

Haydi Paylaş ...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneShare on Tumblr


Kupon Kodu Nasıl Kullanılır

1. Kodu Göster ya da İndirime Git'e tıklayın
2. Tıklamanızla birlikte bir pop-up penceresi açılır ve kupon kodunuz görünür. Aynı zamanda kod otomatik kopyalanır.
3. Aynı zamanda kuponu kullanacağınız mağazaya yönlendirilirsiniz.
4. Mağazadan alışverişinizi yaptıktan sonra sepet ya da ödeme aşamasında kupon kodu, indirim kodu, promosyon kodu gibi vb. alanlara kupon kodunuzu yapıştırıp onaylayın.
5. İndirimiz alışveriş toplamınıza yansıyacaktır.
Tüm mağazaların indirim kodlarının nasıl kullanıldığına dair tüm bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar E-Bülten