Cityshop.com.tr

Spor giyimin bir numaralı adresi olan Cityshop, 2002 yılında kurulmuş olup, sizlere alış veriş yapmanın keyfini sunmaktadır. Kurulan internet mağazası sayesinde insanların bir tıkla istedikleri ürünleri görmeleri sağlanıyor. Erkek, kadın ve çocuklar için hazırlanmış çeşitli ürün gruplarını tercih edebilirsiniz. Site üzerinden sepetinize attığını ürünlerin sonunda insanlara Cityshop kupon kodu verilmektedir. Yapılan alışverişlere göre farklı fiyatlarda verilen bu kuponlar ileride yapabileceğiniz alış verişlerde kullanma imkânı da sizlere verilmiştir. Eğer site üzerinde bir ürün arayışına girdiyseniz direk site içi arama bölümüne yazarak aradığınız ürüne hemen ulaşabilirsiniz.

Cityshop kupon kodu fırsatları

Site dışında pek çok alış veriş merkezinde de mağazası olan Cityshop ürünlerin birebir incelenmesini sağlamıştır. Mağazalara bakıldığında Carousel Nike, Akbatı Nike, Flyinn Nike, Marmara Forum Nike, Historia Nike, Capitol Nike, Meydan Nike, Optimum Outlet Nike, Starcity Outlet Nike karşımıza çıkmaktadır. Site üzerinden alış veriş yapıldığında elde ettiğiniz Cityshop kupon kodunu her türlü alışverişinizde kullanabilirsiniz. Ayakkabı, giyim ve aksesuarlardan oluşan kategoriler insanlara özgür seçim yapma imkânı sunmaktadır. Koleksiyonlara bakıldığında ise pek çok koleksiyon bizleri beklemektedir. Site üzerinden yapılacak olan tüm alış verişlerde herhangi bir kargo ücretinin alınmaması da insanların en çok beğendiği noktadır. Müşteri memnuniyetini sağlayan sitenin tüm ürünlerin orijinal olması ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Site üzerinden yapılan alış verişlerde elinizde bulunan Cityshop kupon kodunu kullanabilmeniz mümkündür. Bunun için daha önceden verilen kodları kaybetmemeniz ve geçerlilik süresine dikkat etmeniz önemlidir. Ödemelerinizi kredi kartı, Paypal ödeme ya da havale yöntemi ile sağlayabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde taksitlendirme imkânı da sağlayan site mutlu bir alış veriş gerçekleştirmeniz için çalışmalarını sağlamaktadır. Site üzerinde indirim kategorisini de incelemeniz mümkündür. Böylece istediğiniz ürünleri daha uygun koşullara alabilmeniz sağlanır. Beğendiniz ürünler sepetinize atarak aklınızda kalmasını engellemiş olursunuz. Ödeme yaparken Cityshop indirim kodunu kullanmanız mümkün. Bu sayede alış veriş keyfinizin daha da arttığını görebilirsiniz. Nike ürünlerini içinde barındıran sitenin e-bülten sayfasına üye olarak tüm yeniliklere, kampanya ve indirimlerden haberdar olmanız sağlanır.

10 TL

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Birbirinden kaliteli ve orjinal spor markalarının satışını gerçekleştiren YalıSpor ‘dan vereceğimiz kuponla yapacağınız 150 TL ve üzeri siparişleriniz anında 10… Devamını Oku

%25+%20

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asics ürünlerine Cityshop.com.tr’den yılbaşı özel kampanyası! Devam eden 25% indirim kampanyasına ek olarak artı 20% indirim sağlayan indirim kuponu!

25 TL

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye ‘nin en büyük online spor giyim ve aksesuar alışveriş sitesi Cityshop sitesinden 100 TL ve üzeri indirimsiz ürün… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten