Cicekci.com

Bayanlara verilecek olan vazgeçilmez hediyelerden biri de çiçektir. Günümüzde özel günlerin yanı sıra her koşulda bayana verilecek olan hediyelerin başında gelmektedir. Günümüzde teknoloji bu konuda bize güzel fırsat sunarak bizlerin karşısına Çiçekçi sitesini çıkarmaktadır. Bu site sayesinde sevdiklerinize uygun çiçek siparişlerini kolaylıkla verebilirsiniz. Verdiğiniz çiçek siparişleri sonrasında müşterilerine çiçekçi kupon kodu veren site müşterilerin bu konuda yüzünü güldürmektedir. Bu sayede sonrasında yapacağınız tüm alış verişlerde bu kodu kullanabilirsiniz. Sitenin arama motorunda ne aradığınızı yazdığınız da direk sizlere seçenekler sunulur. Böylelikle seçiminiz kolay hale gelebilir. Hem de sevdiklerinizi mutlu etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Siteden vereceğiniz siparişin takibini sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra tüm soru ve sorunlarınız için iletişim kısmından müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

çiçekçi kupon kodu fırsatları

Sitede bulunana sayfa da amaca göre, çiçek türüne göre, fiyat aralığına göre, meyve demetine göre ve illere göre bulunan kategorilerden de rahatlıkla yaralanabilirsiniz. Siteden vereceğiniz sipariş için hangi ildeyseniz ona göre yol ücreti de verilen siparişe dahil durumdadır. Ama merkez dışında taşra kısımda olanlar için ayrıca yol ücreti alınmaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı ile sağlayabileceğiniz gibi havale ile de yapabilirsiniz. Çiçekçi’den yapacağınız alış verişler sonrasında kazandığınız çiçekçi kupon kodu sizlere büyük fayda sağlayacaktır. Bu yüzden bu kodu kesinlikle kaybetmemenizi öneririz. Verilen siparişlerin takibini internet üzerinden kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Siteden alacağınız ürünlerin varacakları adresleri değiştirmek isteyenler sadece ürün yola çıkmadan önce yapabilirler. Bu değişiklik için herhangi bir ek ücret talep edilmez. Site üzerinden her hafta yayınlanan fırsatlardan yararlanarak sevdiklerinizi kolay bir şekilde sevindirebilirsiniz. Canlı çiçek sipariş eden kişiler siteden çiçeklerin bakımları ile ilgili kolaylıkla bilgi alabilirler. çiçekçi kupon kodu sayesinde seçtiğiniz çiçeğin siparişini verirken kuponu kullanmanız halinde çiçek için ödediğiniz fiyat daha az olacaktır. Böylelikle sevdiklerinizi mutlu ederken kendi maddi durumunuzu da kontrol altında tutabilirsiniz. Çiçekçi dükkânı olan kişiler siteden direk bayi olmak istiyorum butonunu tıkladıklarında gerekli bilgileri alabilirler. Bu sayede koşulların sağlanması ile çiçek bayisi olabilmeniz artık çok kolaydır. Özel günler için verilen siparişlerde birkaç gün öncesinden sipariş verilmesi gününde teslim edilmesi için büyük bir avantajdır.Kampanyalar E-Bülten