Cepstop.com

Günümüzde insanlar rahat iletişim kurabilmek adına cep telefonu kullanırlar. Teknoloji ilerledikçe kendini yenileyen cep telefonu sektörü bugün yerini akıllı telefonlara bırakmıştır. Akıllı telefon pazarında kişilerin çok uğraşmadan akıllı telefonlarını alıp satacakları bir site olan Cepstop sitesi insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır iyi ve kusursuz olan tüm akıllı telefonları KVK güvencesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Siteden alacağınız ürünlerde eliniz de bulunan Cepstop kupon kodu ‘nu kullanarak alış verişinizi daha uygun hale getirebilirsiniz. Cep telefonu sahibi olmak isteyen kişiler eski telefonlarını da site üzerinden satışa çıkarabilirler. Site üzerinden kolaylıkla ilen verebilir alıcıya ulaşabilir ve sıkıldıkça telefonunuzu değiştirebilirsiniz.

Cepstop kupon kodu fırsatları

Site üzerinden her ayrıntı hakkında gerekli bilgi yazılmaktadır. Siteden telefon satışı gerçekleştirmek isteyen insanların nasıl ilan verebilecekleri hakkında gerekli bilgi de verilmektedir. Bunun yanı sıra tüm soru ve sorunlar için destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini baz alan ve profesyonel bir çalışma sürdüren şirket her insana yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bunun yanı sıra müşteri hizmetlerini arayarak gerekli soru ve sorunlarınız hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Siteden alacağınız bir ürün sonunda gerekli ödemeyi sağladıktan sonra ileri zamanlarda kullanabileceğiniz bir Cepstop kupon kodu verilmektedir. Bu kod sayesinde insanlar daha sonra ki alış verişlerinde indirim sağlamaktadır.

Siteden satın alınan tüm ürünler MNG kargo ile kapınıza gelmektedir. Site içerisinde geçerken aklınıza takılan sorulara anında cevap bulmak isteyenler ise canlı destek kısmına mesaj bırakabilirler. Müşteri hizmetleri kısa zamanda kişilere direk dönüş sağlayacaktır. Bunların yanı sıra facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden bulunana sayfayı beğenerek de tüm yenilik ve fırsatları kolayca takip edebilirsiniz. Siteden almak istediğiniz bir ürünü aramakla uğraşmayıp direk arama motoruna yazarak zaman kaybetmeden anında dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Bulduğunuz ürünleri satın alırken Cepstop kupon kodu ‘nu kullanarak ürünü daha ucuz bir fiyata alabilirsiniz. Sitenin giriş kısmına tıklayarak istenen bilgilerin doldurularak kolaylıkla üye olabilirsiniz. Üyelik sayesinde de istediğiniz gibi ürün alıp satabilirsiniz. Siteye üye olacak olan kişilerin sözleşmeyi okumaları gerekmektedir. Üye olunurken girilen tüm bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmadığına dair gerekli bilgi verilmiştir.

Haydi Paylaş ...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneShare on Tumblr


Kupon Kodu Nasıl Kullanılır

1. Kodu Göster ya da İndirime Git'e tıklayın
2. Tıklamanızla birlikte bir pop-up penceresi açılır ve kupon kodunuz görünür. Aynı zamanda kod otomatik kopyalanır.
3. Aynı zamanda kuponu kullanacağınız mağazaya yönlendirilirsiniz.
4. Mağazadan alışverişinizi yaptıktan sonra sepet ya da ödeme aşamasında kupon kodu, indirim kodu, promosyon kodu gibi vb. alanlara kupon kodunuzu yapıştırıp onaylayın.
5. İndirimiz alışveriş toplamınıza yansıyacaktır.
Tüm mağazaların indirim kodlarının nasıl kullanıldığına dair tüm bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar E-Bülten