Sabah Öğle Arası Etiketin Yarısı

İndirim Bitiş: Yok
Her Salı ve Çarşamba sabah öğle arası etiketin yarısı kampanyası...Daha Fazla

Her Salı ve Çarşamba sabah öğle arası etiketin yarısı kampanyası ile market alışverişleriniz karlı geçsin. Daha az

İNDİRİME GİT
100% Başarı

Okul Alışverişlerinizde 15 TL İndirim

İndirim Bitiş: Yok
150 TL ve üzeri okul alışverişlerinizde sepette 15 TL indirim...Daha Fazla

150 TL ve üzeri okul alışverişlerinizde sepette 15 TL indirim vardır. Fotokopi kağıtları kampanya dışındadır. Daha az

İNDİRİME GİT
100% Başarı

Kurban Kolisinde 80 TL İndirim

İndirim Bitiş: Yok
1000 TL ve üzeri canlı kurban alımlarında 100 TL indirim...Daha Fazla

1000 TL ve üzeri canlı kurban alımlarında 100 TL indirim ve 1 ay erteleme fırsatını kaçırmayın. Daha az

İNDİRİME GİT
100% Başarı

İnsanlar hayatlarını sürdürebilmek adına gıda alımı sağlarlar. 1963 yılında Fransa da ilk mağazanın açılması ile başlayan serüven yıllar ilerledikçe kendini genişletmiş ve farklı ülkelerde çeşitli mağazalar açarak pek çok insan ulaşım sağlamıştır. Carrefoursa mağazası ülkemizde ilk olarak 1993 yılında İstanbul da açılmıştır. Mağaza dışında internetten de alış veriş yapma imkânına sahip olmak kişilerin yorulmasının önüne geçmiştir. Özellikle yapılan alış verişlerde kazanılan Carrefoursa kupon kodu diğer alışverişlerde kullanılmak üzere saklanmalıdır. Carrefoursa 1996 yılında Sabancı Holding bünyesine katılmıştır ve yıllar ilerledikçe Gima ve End firmalarını bünyesine katarak gün geçtikçe büyümeyi sürdürmüştür. Tüm müşteri ihtiyaçları baz alınarak kaliteli bir hizmet anlayışı benimsenmiştir.

Carrefoursa kupon kodu fırsatları

Kaliteli gıda, temizlik malzemesi, et ve balık şarküterileri, kişisel bakım, elektronik ve daha pek çok ürün kataloğunu sitede bulabilmek mümkündür. Site üzerinden üyelik sağlayarak sistemde sipariş oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken öncelikle bulunduğunuz şehir ve ilçeyi seçmek daha sonrasında arama motoruna istediğiniz ürünü yazarak kolayca bulmak ve işaretlemek belirlediğiniz ürünler sepete atılacaktır. Sepetteki ürünleri satın al butonun tıklayarak kolayca direk sizden açık adres istenecektir. Teslimat adresi ve saati belirlemeniz gerekir. Ödeme online olarak gerçekleştirilebilir ama eliniz de Carrefoursa kupon kodu varsa ödeme sağlarken kullanabilirsiniz. . Bunlarında yanı sıra kapıda görevliler tarafından kimlik ya da kart kontrolü yapılabilmektedir.

Site üzerinden sipariş vermek oldukça kolaydır. Ama kişilerin belli sorunlar ve aksilikler yüzünden siparişlerini iptal etmek isteyebilirler. Bu durumda müşteri hizmetlerini aramayı ya da mail atmayı tercih edebilirler. Bu sayede siparişleriniz adresinize ulaşmadan kolaylıkla iptal edilmektedir. Site içerisinde belli aralıklarda yapılan kampanyaların takibini de siteden talip etme avantajı sizleri beklemektedir. İnsanların ellerinde olan Carrefoursa kupon kodu alışverişleri daha keyifli hale getirdiği için insanların yüzlerini güldürüyor. Carrefoursa da Cardfinans kullananlar için toplamda 250 TL alışverişlerde 25 TL kazanma imkânı sizleri beklemektedir. Tüm Carrefoursa da geçerli kurumsal hediye kartlarına da sahip olabilirsiniz. Site üzerinden tüm yenilik ve Carrefoursa kampanyalarında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca site içerisinde hediye kartlarının neye ve kime göre verildiği hakkında da bilgi alabilirsiniz.