Cafebilet.com

Her insan dünyanın her yerini gezip görme imkânına sahip olmak ister. Cefa bilet sitesi haftanın her günü Fransa’ya düzenlediği uçuşlar sayesinde Fransa’yı görmek isteyen kişiler için bulunmaz bir fırsattır. Güvenilir, ekonomik ve hizmette sınır tanımayan bir hizmet almak isteyenlerin adresi olan site 2000 yılından beri büyük başarılara imza atmaktadır. Yıl boyunca çeşitli şehirlerden aktarmalı ya da direk uçuşlar sağlayarak müşterilerine büyük fırsatlar sunmaktadır. Alınan biletler sonrasında müşterilerine Cafebilet kupon kodu vermektedir. Kişiler ilerleyen zaman aralığın da bu kodları kullanarak daha indirimli uçuşlar sağlayabilirler.

Cafebilet kupon kodu fırsatları

Türkiye de İstanbul’dan direk Paris’e direk uçuş sağlayarak kişileri yormayan bir hizmet vermektedir. Onun yanı sıra bahar ve yaz aylarında da bodrum, Antalya ve İzmir’den de direk uçuş seferler bulunmaktadır. Daha sayılabilecek 23 noktadan da İstanbul aktarmalı olarak uçuş seferleri yapılmaktadır. Antalya, Paris ve İstanbul da bulunana ofisleri sayesinde müşterilerine direk hizmet veren ve her sorunu anında çözen bir çalışma sistemi kurulmuştur. Siteden ya da ofislerden alacağınız biletler için ödeme sırasında eliniz de Cafebilet kupon kodu bulunuyorsa direk kullanmanız size artı bir indirim kazandıracaktır. Böylelikle uçuşlarınızı daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Site üzerinden acentaların nerde olduğu konusunda da gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Siteden aldığınız biletleri sorgulayarak teyit edebilirsiniz. Onun dışında ön rezervasyon yapma imkânları da sizleri beklemektedir.

Türk ve Fransız yolcularına güvenilir hizmet veren Cafebilet sunduğu imkânlarla müşterilerinin yüzlerini güldürmeyi başarmıştır. Tek yapmanız gereken siteden size uygun gidiş-dönüş tarihlerini belirlemek ve sonrasında en uygun uçuşu seçerek kolaylıkla site üzerinden biletinizi alabilirsiniz. Alınan her biletten elde bulunana Cafebilet kupon kodu ‘nu kullanabilirsiniz. Kredi kartı ödemeleriniz de müşterilere sunulan peşin fiyatına taksit imkânları da müşterilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunan sayfalarını beğenerek tüm Cafebilet kampanyalarını kolaylıkla takip etme imkânına sahipsinizdir. Müşterilere ve uçuşlara olan tüm desteği Fransız ortak Mondial Tourisme’den sağlanmaktadır. Siteden verilen hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra fırsatlardan yararlanmak isteyen kişilerde direk siteden yararlanabilirler.Kampanyalar E-Bülten