Bosch-home.com

Bosch ülkemizde özellikle dayanıklı tüketim malları sektörünün tanınmış markaları arasında yer almaktadır. Her birimizin evinde bulunan beyaz eşyalardan veya küçük el aletlerinden birkaçı Bosch markalıdır. Online alışverişlerinizde Bosch kupon kodu ile avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Bosch kupon kodu fırsatları

Bosch ev aletleri buzdolapları ve derin dondurucular, çamaşır ve kurutma makineleri, bulaşık makineleri, pişirme grupları, elektrikli süpürgeler, ev konforu, ütüler, içecek hazırlama, yiyecek hazırlama, doğa dostu ürünler ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde ihtiyacınıza uygun yüzlerce çeşit sunar. Bosch kupon kodu kullanarak almak istediğiniz ancak sürekli ertelediğiniz bir mutfak aletine hemen kavuşabilirsiniz. Doğa dostu ürünlerle enerji ve su sarfiyatını minimum seviyelerde tutan marka kaliteli ürünler sunarken doğayı düşünür ve müşterilerinin enerji tasarrufundan kazanç sağlamalarını hedefler. Evlerin beyaz eşya ihtiyacı hiç bitmeyeceği gibi gelişen teknolojilerle her gün yeni bir eşya ihtiyacı da oluşmaktadır. Beyaz eşyalar bir evin olmazsa olmaz ihtiyaçlarıdır. Küçük ev aletleri de ev temizliğinden kişisel bakıma, içecek hazırlama gruplarında ütülere kadar günlük ihtiyaçlarımızın hepsinde kullandığımız ürünlerden oluşmaktadır. Ütümüz, elektrik süpürgemiz, saç kurutma makinamız olmadan günlük işlerimizi tamamlayamayız. Bosch verdiği farklı hizmetleri ile her zaman müşterisinin yanında olduğunu belirten bir firmadır. %100 güvenebileceğiniz servis hizmetleri ile ihtiyacınız olan her an yardıma hazır ekipleri ile sıkıntılarınızı giderirler. Ürününüzden yüksek performans alabilmeniz için profesyonel olarak temizlik ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Ürünler için sunulan ilave 4 yıl garanti süresi ile ürünlerinizi daha rahat kullanabilirsiniz. Küçük aletlerinde yaşanan herhangi bir sıkıntıda evden alınan ürün bakım sonrası yine eve teslim edilmektedir. Bu hizmet pek çok firma tarafından verilmezken Bosch bu konuda da müşterilerinin her zaman yanında olmuştur. Eve teslim aksesuar hizmeti de son derece önemli ve hayatı kolaylaştıran bir hizmettir. Online olarak arıza kaydı oluşturabilir, gün içinde evinize gelinmesini istediğiniz saat hakkında tercih yapabilirsiniz.

Siz ekran başından kendinize bir banyo tartısı alırken, eşinizin ofisi için bir kahve makinası, oğlunuzun yeni öğrenci evine ekmek kızartma makinası, kızınıza da ihtiyacı olan saç şekillendiriciden sipariş edebilirsiniz. Tüm siparişlerinizi Bosch kupon kodu ayrıcalığı ile öder ürünlerinizi de kapınızdan teslim alırsınız.Kampanyalar E-Bülten