Borajet.com.tr

Günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde seçkin örnekleri olan bölgesel havayolu kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneği olan Bora Jet güven ve kaliteyi en üst düzeyde tutmaktadır. Borajet kupon kodu kullanarak uçuşlarınızda avantajlar yakalayabilirsiniz. Siz gedeceğiniz yere karar verin, Borajet sizi uçursun.

Borajet kupon kodu fırsatları

Borajet Havayolları sunduğu alternatif hatlar ve bağlantılı uçuşlarla ülkemizi birbirine bağlarken, kaliteli hizmeti ile de müşterilerinde bağlılık yaratmaktadır. Borajet yepyeni filosunu sürekli genişletirken, deneyimli kadrosunun özenli hizmet, kaliteli ikram, kabin içi konforu, deri koltuk düzeni ve geniş koltuk aralarıyla her yolcuya ayrı özel uçak konforu yaşatmaktadır. Borajet kupon kodu ile bu özel deneyime avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Her gün artan yolcu sayısı güvenin ve memnuniyetin belirtisi olarak görülmektedir. Sabah uçuşlarında sunulan taze sıkılmış meyve suları ve sıcak sandviçler sonraki uçuşlarda etli Wrapler sizi bekliyor. Borajet kupon kodu ile biletlerinizi alın tatiliniz uçakta başlasın. Türkiye’de yaygın acente ağı ile hizmet veren Borajet ’e istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Havacılık sektörünün ulusal kalite belgeli şirketi bugün pek çok marka ile iştirak içinde kusursuz müşteri mutluluğu kapsamında verdiği hizmetlere devam etmektedir.Seyahat öncesi Borajet hakkında bilgi almak isteyen yolcular bilgisayarlarının başında havayolu şirketinin filosu, mobil uygulamaları, uçak seferleri, uçuş öncesi kuralları, uçak içi kurallar, bagaj hakkı ve özel hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirler. Seyahat sınıfları hakkında bilgiler edinerek uçak biletlerinde tercih edecekleri sınıf hakkında bilgi edinmiş olurlar. Uçuş noktaları hizmeti ile vizesiz uçulabilecek ülkeler, promosyon biletler, ülkeler, şehirler, popüler şehirler seçenekleri ile yolculuk yapmak istediğiniz yere kolayca ulaşır ve biletinizi alabilirsiniz. Yepyeni uçuş noktalarına hizmet götürerek gözde turizm rotaları için özgün hizmetler sunulmaktadır. İzmir, Trabzon, Adana ve Ankara gibi büyük şehirlerde yaşayanlara yeni alternatifler sağlanır.

Online check-in yaptırabileceğin sistem sayesinde havalimanında sırada beklemek zorunda kalmazsınız. Misafirlerinizin ya da sevdiklerinizin kalkış-varış bilgilerini öğrenebilir, yere sağ salim vardıklarından haberdar olabilirsiniz. Borajet kampanya seçenekleri ile ayaklarınız yerden kesilecek. Hayat güzel, fırsatlar kaçırılmayacak kadar kısa. Borajet kalitesi dilediğiniz an sizleri bekliyor.Kampanyalar E-Bülten