Bolbol.com

Ülkemizin en çok tercih edilen yemek sipariş sisteminin büyük adaylarından biri olan Bolbol, hem web hem de mobil tabanlı bir proje oluşturarak 2014 senesinde ortaya çıkmıştır. Proje gereği başlangıç düzeyi olarak sadece İstanbul’un semtlerinde binlerce iş ortağıyla müşterilerini birkaç dakika içinde ve yalnızca 3 adımda nefis yemekler ile buluşturmayı hedeflemiş bir markadır. Bolbol kupon kodu fırsatından da yararlanarak acıktığınızda leziz yemeklerle daha uygun fiyatlarla buluşabilirsiniz. Bolbol markasının mobil uygulaması, adresime gelsin ya da kendim alırım seçeneklerini de müşterilerine sunmaktadır. Yani her anlamda sizlere yardımcı olacak bir sistem oluşturmaktadır. Her restoranın açılış ve kapanış saatlerinin bilgileri, ödeme seçenekleri, diğer kullanıcıların yaptığı restoran yorumları ve ayrıntılı menüleri ile sizlere yol gösterecek bu uygulama her acıktığınız durumda cebinizde ya da bir tık ötenizde!

Bolbol kupon kodu fırsatları

Sipariş vermek istediğiniz noktaya en yakın restoranları listeleyen ve gelişmiş arama metotları ile dilediğiniz yemeği kolayca bulabileceksiniz. Bolbol markası acıktığınız her an sizlerin en büyük ve en etkili yardımcınız olacaktır. Karnınızı doyururken gereksiz masraf yapmayacak ve uygun fiyatlardan yararlanabileceksiniz. Bolbol kupon kodu fırsatından yararlanarak siparişlerinizde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca üyelik kaydı oluşturmanız durumunda da puan ve rozet biriktirerek sizlere özel olarak sunulan avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Siparişleriniz ile bağlantılı olan restoranla irtibat kurmak istediğiniz koşullarda ilgili kişiler sadece bir telefon kadar uzağınızda olacaktır. Yani sizlere devamlı ulaşabilir durumda yer alırlar.

Açıklayıcı ve kolay kullanımı sayesinde de yemek siparişlerinizi zorlanmadan ve beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz semti işaretleyerek size en yakın restoranları belirleyebilirsiniz. Bolbol kupon kodu fırsatlarından da yararlanarak uygun fiyatlara karnınızı doyurabilirsiniz. Bolbol markası dahilinde üyelik kaydı oluşturarak tüm bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca web sitesi de son derece kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede istediğiniz restoranı kolayca arayabilir ve dilediğiniz yemeği sipariş edebilirsiniz. Ayrıca yalnızca dışarıdan yemek değil market alışverişlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçeneği de web sitesinde sunarak müşterilerine başarılı bir hizmet sunmaktadır. Sunduğu hizmetler dolayısıyla da büyük beğeni toplayan Bolbol markasından sizler de faydalanabilirsiniz.Kampanyalar E-Bülten