Bkmtur.com

Turizm sektöründe 2010 yılından beri hizmet veren BKMTUR yenilikçi ve üretken bir firma olarak insanların karşısına çıkmaktadır. Kısa süre zarfında emin adımlarla ilerleyerek adını insanlara duyurmayı başarmıştır. 2012 yılında Aslanlar Kuyumculuk ve Eker Turizm’in iştiraki konumuna gelerek önemli bir adım atmış ve 2015 yılında da yeni bir yüz ile insanları karşılamıştır. Kurulan site sayesinde müşterilerine daha iyi ve kolay bir hizmet sunmayı da hedeflermiştir. Siteden alınan biletler için eliniz de bulunana Bkmtur kupon kodu ‘nu kullanabilirsiniz. Kaliteyi her zaman birinci sırada tutan ve her türlü tatil planlarınız da sizlere büyük keyif yaşamanızı sağlayan site her türlü ihtiyacınızı karşılamak için seferber olur. Profesyonel kadro ve çalışanlar sayesinde özenli seçilmiş tesis ve otellerde mükemmel bir tatil yapmanın keyfini sizlere sunmaktadır.

Bkmtur kupon kodu fırsatları

Yurt içi, yurt dışı, gemi turu, Kıbrıs otelleri ve daha pek çok tur ve otel organizasyonları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz tarih ve şehir de sizlere en uygun tatil otelini karşınıza çıkaran bir sitedir. Hafta sonu, balayı tatilleri, yıllık izinleriniz için istekleriniz göz önüne alınarak tercihinize göre bir tatil planlayarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İster gemi ile mavi tura çıkın, ister bir otelin ya da tesisin konforunu yaşayın, isterseniz de kültür türü ile farklı bölgeleri görebilirsiniz. Site içinde yapacağınız tüm bilet alımlarında Bkmtur kupon kodu kullanılarak ödemelerinde müşterilerine ayrı bir indirim sağlayarak yüzlerini güldürmektedir.

Siteden otel, tur ve uçak bileti olarak ayrılmış olan kısımdan istediğin yerde istediğiniz tatili ayarlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra gidecekleri yerde araba kiralayarak rahat bir şekilde gezmek isteyen kişiler için ise araç kiralama konusunda gereken yardım yapılmaktadır. Siteden alınan biletlerde ödeme yapılacağı zaman daha önceki ödemelerden kazanılmış olan Bkmtur kupon kodu ‘nu kullanarak ayrı bir indirim fırsatı sizleri beklemektedir. Tüm soru ve sorunlarınız için çağrı merkezinden direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra anında tatil planı yapmak isteyen kişiler siteden son dakika fırsatlarına bakıp hem diledikleri gibi tatil hem de uygun bir ödeme sağlayarak yüzlerinin gülmesi sağlanabilir.Kampanyalar E-Bülten