Bitenekadar.com

İnsanlar hayatlarında çeşitli ürünlere ihtiyaç duyarlar. Ev, ofis, teknoloji, bebek, hediyelik eşya, televizyon ve daha pek çok ürünü Bitenekadar sitesinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Site üzerinden hangi kategori de ürün arıyorsanız o kategori içerisinde istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra aradığınız özel bir ürün varsa arama motoruna yazarak vakit kaybetmeden direk ürün karşınıza çıkar. İncelemeniz sonrasında isteğinize göre ürünü satın alabilirsiniz. Ürünleri satın almak için öncelikli olarak siteye üyelik sağlamanız gerekmektedir. Siteden aldığınız ürünler sonrasında müşterilerine Bitenekadar kupon kodu vermektedirler. Bu kod sayesinde ileriki zamanda yapacağınız alışverişlerde ayrı bir indirim kazanma imkânına sahip olacaksınız. Siteden son bir haftada içinde giriş yapan kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bitenekadar kupon kodu fırsatları

Müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan site her ayrıntıyı düşünmüştür. Müşterilerin ödemelerini kredi kartı ile yapabilmeleri mümkündür. İsteğe bağlı olarak tek çekim ya da taksitli ödeme imkânı sizleri beklemektedir. Site üzerinden alacağınız ürünlerde daha önce kazanmış olduğunuz Bitenekadar kupon kodunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylelikle ürünleri daha uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. Site içinde indirimli ürünleri görmek isteyenler direk outlet bölümüne girebilir. Bunun yanı sıra özel olarak hazırlanmış özel outlet günlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra aldığınız ürünler hakkında yorum yaparak diğer alıcılara fikir verebilirsiniz. Aldığınız ürünler vermiş olduğunuz adrese MNG kargo ile gelmektedir. Sitedeki üyelik sayesinde aldığınız ürünleri kolayca takip edebilirsiniz.

Site içerisinde yardım sayfasında aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Aldığınız ürünlerin iadesini sağlamak için ise müşteri hizmetleri departmanı ile görüşme sağlayarak iadesinin mümkün olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Müşterilerin aldıkları ürünlerden bazılarında kargo bedeli bulunmaktadır. Bu ürünü satın alırken açıklamalar kısmında kargo ücreti ödeyip ödemeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra kargo bedava ürünler hakkında da direk bilgi alabilirsiniz. Siteden aldığınız her ürün için elinizde bulunuyorsa Bitenekadar kupon kodunu kullanarak aldığınız ürünleri daha uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. Yakınlarınızı siteye davet etmeniz halinde her kişiden 10 TL kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra her beğeni sağlandığın da ise 5 TL kazanma imkânı sağlayabilirsiniz.Kampanyalar E-Bülten