Bimeks.com.tr

Bimeks, 140 mağazasıyla 56 şehre yayılmış ve 25 yıldır perakendecilik yapan önemli bir şirkettir. Bilgisayardan tüketici elektroniğine, beyaz eşyadan kişisel bakıma, aksesuardan modern zamanların tüm ihtiyaçlarına hizmet veren Bimeks online alıveriş hizmetleri ile de Türkiye’nin her yerine hizmet verir. Alışverişlerde kullanılan Bimeks kupon kodu sağladığı avantajlarla müşteri memnuniyeti için çaba gösterir.

Bimeks kupon kodu fırsatları

Bilgi teknolojileri, dijital yaşam, kişisel bakım, oyun ve eğlence, ev teknolojileri, beyaz eşya, aksesuar ve araç teknolojileri kategorileri altında hizmet veren Bimeks, sunduğu kampanyalar, outlet ürünler ve seri sonu ürünlerle ihtiyaçları giderirken zamanın doğru kullanılmasına destek verir. Online olarak yapılan alışverişlerde kullanılacak Bimeks kupon kodu sunduğu farklı ödeme seçenekleri ile sahip olma imkânı sunar. En çok satanlar, yeni gelenler ve en çok incelenenler fikir sahibi olmayan ya da kararsız müşteriler için avantaj sağlar. Her bir ürün sayfası ürün özellikleri, ödeme seçenekleri, ürün resimleri, kullanıcı yorumları ve benzer diğer ürünler incelenebilir. Bilgi teknolojileri kategorisinde bilgisayardan, parçalarına kadar aradığınız ve aklınıza gelen her ürünü bulabilirsiniz. Dijital yaşam kategorisi televizyondan, telefona, fotoğraf makinesinden, video kameraya, e-kitap okuyucudan müzik aletlerine kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır. Kişisel bakım kategorisi bakım ve sağlık ürünleri ile şekillenirken, ev teknolojileri kategorisi aklınıza gelebilecek bütün küçük ev eşyalarını içerisinde bulundurmaktadır. Beyaz eşya kategorisi buzdolabı, klima gibi ihtiyaçlarınızı karşılar. Aksesuar kategorisinde kablo toplayıcı ve el feneri gibi hayatımızı kolaylaştıran ürünler yer alır. Araç teknolojileri kategorisi ise günümüzün olmazsa olmazları navigasyon cihazları ile buluşmanızı sağlar.

Bimeks müşterilerine sunulan özel fırsatlarla hizmet politikası müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Üyelik işlemleri sonrası başlayan sipariş işlemlerinde ödeme aşamasında kullanılacak Bimeks kupon kodu sağladığı avantajlarla alışveriş keyfinin taçlanmasını sağlar. Kurumsal satışlarda sağladığı uygun fiyat, hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti hizmetleri ile her zaman kaliteli hizmet veren Bimeks, sunduğu müşteri hizmetleri ile her zaman güvenilir alışverişler yapılmasını sağlar. Teknolojiyi takip edebilmenin ve yeni çıkan her üründen haberdar olmanın en güvenilir ve hızlı yolu Bimeks mağazalarından ve online satış kanalından geçer.

%20

HEDİYE KUPONU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bimeks ‘ten yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinizde bir sonraki siparişinizde kullanmak üzere 20% hediye kupon kazanırsınız. Kuponunuzu en az… Devamını Oku

%10

Bİ PARA HEDİYESİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bimeks kampanyası ile 14-17 Ekim tarihleri arasında beyaz eşya alışverişlerinizden 10% Bi Para kazanacaksınız.Kampanyalar E-Bülten