Biletix.com

İnsanlar hayatın yoğunluğundan ve monotonluğunda kurtulmak için zaman zaman farklı alternatifler bulunur. Eğlence sektörünün lideri konumunda bulunan ve biletleme konusunda öncü bir site olan Biletix ödüllü bir site olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı illerde farklı konseptler düzenlenerek kişilerin hayatlarında güzel anılar yakalama şansına sahipsinizdir. Siteden aldığınız biletlerin ücretini ödedikten sonra ileriki zaman aralığında kullanmak için Biletix kupon kodu verilmektedir. Bu kuponlar ileriki aldığınız biletler için indirim olması açısından rahatlıkla kullanabilirsiniz. Etkinlik organizasyon ve e-ticaret konularında sizlere büyük fırsatlar sunulmaktadır. Biletlerin uygun fiyat aralığında oldukları da unutulmamalıdır. Öğrenci olan kişilere ise ayrıca indirim imkânı da bu sitede kişileri karşılamaktadır.

Biletix kupon kodu fırsatları

Müzik, spor, sahne sanatları, aile eğlencesi, eğitim, müze gibi çeşitli konularda insanlar için düzenlenmiş organizasyonlar bulunmaktadır. Siteye üyelik sağlayarak istediğiniz zaman aralığında bilet alabilirsiniz. Tüm Türkiye’deki organizasyonları görebildiğiniz için öncelikle bulunduğunuz şehri elinizde Biletix kupon kodu varsa kullanmayı unutmayınız. Böylelikle biletlerinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Seçerek zevkinize uygun etkinliği seçebilirsiniz.  Aldığınız biletlerin ödemesini yaparken Siteden aldığını biletlerde etkinliğe gidememeniz durumunda etkinlik sigortası yaptırdıysanız eğer biletiniz yanmaz. Siteden ayrıca uluslararası etkinliklere de ulaşabilirsiniz. Etkinlik yerinde biletlerini almak isteyen kişiler sadece biletlerin alındığı kredi kartına sahip kişi bileti alma hakkına sahiptir. Bu yüzden bu durum göz önüne alınarak etkinlik öncesi biletleri alma hakkına sahipsinizdir.

Siteden direk dijital hediye kartına sahip olma hakkına sahipsinizdir. Tek yapmanız gereken satın al butonuna tıklamak olacaktır. Biletix hediye kartlarına en az 25 TL yüklerken en çok 300 TL çekme hakkına sahipsinizdir. Hediye kartı satın alma konusunda gerekli koşulların okunmasında fayda vardır. Tüm hediye kartlarının kullanım kurallarına baktığımızda 12 aylık bir süreç bulunur. Siteden alınan tüm biletlerde Biletix kupon kodunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siteden kafanıza takılan tüm sorular için yardım menüsüne giriş sağlayarak sorularınızın cevaplarını kolayca bulabilirsiniz. Satın aldığınız biletleri kargo ile adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Kargo bedeli ise satın alırken görebilmeniz mümkündür. Türkiye dışına da bilet teslimat hizmeti verilmektedir. Teslimat seçeneklerinde bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Site üzerinden istediğiniz zaman aralığında müşteri hizmetlerini telefonla arayarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.Kampanyalar E-Bülten