Bidolubaski.com

Matbaa konusuna yeni bir bakış açısı kazandıran bidolu baskı Yeni Nesil Matbaa sloganıyla 20114 yılında kurularak karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli baskı ürünlerinin uygun fiyat avantajları ile sahip olmanın bir adresi olarak hizmet vermektedir. Sipariş edilen ürünlerin hazırlanış ve süreç boyunca sürekli olarak iş ortakları ile birlikte süreç yürütülmektedir. Siteden verilen siparişler sonucunda müşterilere Bidolubaskı kupon kodu verilerek büyük bir jest yapılmaktadır. Bu kupon sayesinde ileride vereceğiniz siparişler için indirim kazanma şansına sahip olacaksınız. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan site reklam ajansları, grafikerler, matbaalarla ve yurt içinde bulunana tüm şirketlerin internetten tüm matbaa işlemlerini yapan bir sitedir. Ülkenin her adresine hizmet veren site müşteri memnuniyetini baz alarak özenli bir çalışma sağlamaktadır.

Bidolubaskı kupon kodu fırsatları

Son teknoloji kullanılarak oluşturulan siparişlere kısa süre içerisinde adresinize direk postalanacaktır. Kartvizit, el ilanı, tek kullanımlık ürünleri, promosyon ürünleri, dış mekân ve makbuz gibi geniş bir ürün kataloğuna sahiptir. Siteye üye olunarak sitenin tüm imkânlarında yararlanabilirsiniz. Aldığınız ürünlerde eğer eliniz de Bidolubaskı kupon kodu varsa kullanılmasında fayda vardır. Böylece siparişlerin ödemesini sağlarken daha uygun fiyata satın alma hakkına sahip olacaksınızdır. Müşteriler istenilen ürün için teklif isteme hakkına sahiptirler. Bazı ürünler için kargo bedava ibaresi kullanılmaktadır. Tüm soru ve sorunlar için direk müşteri hizmetlerini arayarak kafada oluşan sorunları anında çözme imkânına sahipsinizdir. Sosyal paylaşım siteleri olan facebook ve twitter hesaplarında bulunana sayfalar sayesinde gerekli tüm incelemeleri o sayfalardan haberdar olabilirsiniz.

Site üzerinden tüm indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Şuan da siteye bakıldığında tüm site ürünleri arasında %30’a varan indirimler sizleri karşılamaktadır. 1000 adet Amerikan servis 189 TL, 1000 adet kartvizit 15 TL, 1000 adet el ilanı 29 TL, 1000 adet broşür ise 109 TL gibi indirimli fiyatlarla karşılanmaktadır. Bir sipariş vermek için tek yapmanız gereken ürünü seçmek ve tasarım yüklemektir.  Yapılan alış veriş vade farksız altı taksit imkânı sizleri beklemektedir. Alış veriş sırasında eliniz de bulunana Bidolubaskı kupon kodu kullanılarak uygun fiyat avantajlarını yakalamak da mümkündür. Online matbaa işlerinde ihtiyaç olan tüm işlemleri bu sitede halledebilirsiniz.

%10

İNDİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online baskı siparişlerini rahatlıkla ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz Bidolubaski.com sitesinden vereceğimiz kuponla yapacağınız alt limitsiz tüm alışverişleriniz anında 10%… Devamını OkuKampanyalar E-Bülten