Baskiloji.com

Baskiloji.com, kanvas tablo üreten ve online olarak satışını yapan ve farklı tasarıları ile ürünü kişiye özel hale getirebilen bir satış platformudur. Günümüzde standart ürünlerin yerini kişiye özel olarak hazırlanan ürünler tutar. Baskıloji kupon kodu kullanarak ev, ofis, oturma odası, çocuk odası, mutfak veya aklınıza gelen her yere istediğiniz görseli asabilmek için sipariş vermek yeterlidir. Evinizi, ofisinizi farklı kılacak hazır görsellere ek olarak istediğiniz görseli hazırlamanıza olanak tanır. Ürün ortaya çıkarken kullanılan makine parkuru yüksek çözünürlüktedir. Bu teknikle üretilen kanvas tablolar daha net ve canlı bir görüntüye sahiptir.

Baskıloji kupon kodu fırsatları

Baskiloji.com ’un özel olarak seçtiği ve koleksiyonuna aldığı hazır tablolar en çok satanlar, panorama, dekoratif, şehirler, floral, manzaralar, soyut, siyah ve beyaz, geometrik, hayvanlar, Atatürk, çocuk odası, POP Art, İstanbul gibi başlıklara ayrılır. Baskıloji kupon kodu kullanarak başlıklar altında seçilecek görseller farklı ölçülere göre üretilir ve avantajlı seçeneklerle hizmetinize sunulur. Kullanmak istediğiniz alana, kapatmak istediğiniz bölgeye veya yaslamak istediğiniz duvara özel olarak hazırlanabilen ölçüler hem kullanım kolaylığı hem de dekoratif bir görüntü sağlar. Vermek istenen sipariş incelenirken ürünün tahmini üretim ve sevk süresi hakkında bilgi verilir. Tablonu sen tasarla seçeneği ile siparişler bilgisayar resimlerinden, facebook veya instagram görüntüleri arasından seçilebilir. Sevilen, manevi değeri olan, sürpriz bir hediye seçeneği olarak veya akla gelebilecek her şekli ile özel resimlerde istenilen ölçülerde kanvas tabloya dönüşebilir. Düşü kalitedeki fotoğraflar görüntüde istenen performansın yakalanmasına engel olur. Tercih edilen resmin dikey, yatay veya kare olması gerektiğine karar verilen siparişler üretim aşamasına geçer.

Tablonun ölçüsü, şekli, fiyatı ve tahmini üretim süresi ile ilgili olarak müşteri bilgilendirilir. Baskıloji kupon kodu kullanılarak yapılan alımlarda avantajlı fiyatlara sahip olunur. Hesap oluşturularak kolay bir şekilde tamamlanan sipariş için gerekli görüldüğü hallerde firma ile iletişim kurulabilir. Müşteri odaklı bir yaklaşımla tablolar hazırlanırken talepler değerlendirilmeye alınır. İstenen siparişler ve verilen görsellerin gizliliği şirket prensipleri arasında üst sırada yer alır. Türkiye’de istenen her adrese teslimat yapılabilir. Hazır tablolardan yapılan seçimlerde ürünler daha hızlı bir şekilde hazırlanır. Özel resim çalışmalarında ürünün teslim süresi içerisine görselin onaylanma işlemi de eklenir.Kampanyalar E-Bülten