Atlasglb.com

2011 yılında Öger Holding A.Ş. tarafından kurulan Atlasjet Havacılık müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. Hava yolculuğu konusunda insanların birinci tercihi olan atlasjet kaliteli bir yolculuğun tüm fırsatlarını sizlere sunmaktadır. iç ve dış hatlarda tarifesiz yolcu ve yük taşımacılığında yaparken ruhsatlandıran atlasglobal ilk uçuşunu 1 haziran 2001 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Atlas jet sitesinden alınacak olan bilet sonrasında insanlara ilerde kullanabilecekleri Atlasjet kupon kodu verilmektedir. Bu kod sayesinde ileriki zamanlarda alacağınız biletlerde kullanabilirsiniz. Güvenli bir uçuş yapmak isterseniz seçeceğiniz firma tamamen Atlasjet olmalıdır. Kendini geliştiren ve ileriye dönük hedefleri olan firma insanlara iyi bir uçuş sağlamanın yollarını arayarak her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Atlasjet kupon kodu fırsatları

Siteden gidiş ve dönüş yerlerini belirleyerek belli tarih aralığında gitmek istediğiniz yeri seçerek tüm biletlerin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Şimdiden kış aylarının planını yaparak biletlerinizi uygun fiyatlarla alabilme hakkına sahipsinizdir. Uçak biletini aldığınız zaman gideceğiniz yerde kalacağınız otelin rezervasyonunu da siteden yapabilme imkanına sahipsinizdir. Aldığınızı biletlerin ödemesini gerçekleştirirken Atlasjet kupon kodu ‘nu kullanarak fiyatından daha uygun bir ücrete alabilirsiniz. siteden e-posta adresinizi yazarak e-bültene kolaylıkla kayıt sağlayabilirsiniz. Bu sayede bu kampanya ve fiyatlardan haberdar olabilirsiniz. Gideceğiniz yerde araç kiralamak isteyen kişiler için ise atlasjet bileti sayesinde %10 indirim kazanma hakkına sahip olursunuz.

Siteden alacağınız biletler konusunda kafanıza takılan herhangi bir sorun da müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Sahip olacağınız atlasmiles kart sayesinde büyük avantajlar sizleri beklemektedir. Biletlerinize internet üzeri check-in yapabilir. Biletlerinizi alırken elinizde var olan Atlasjet kupon kodu ‘nu kullanarak biletlerinizi indirimli olarak alma hakkına sahipsinizdir. Atlasglobal mobil olarak cep telefonunuza yükleyerek tüm işlemleri sağlayabilir. Bilet alımlarınızı kolaylaştırabilirsiniz. Yurt dışında sadece Ukranya’ya değil Lviv, Kharkiv, Zaporijya’ a haftanın dört günü uçuş sağlanmaktadır. Facebook, twiteer, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinden bulunana sayfaları beğenerek tüm Atlasjet kampanyaları hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Tüm soru ve görüşler için ad soyad ve mail adresinizi yazarak mesaj bırakabilirsiniz. müşteri hizmetleri tarafından kısa zamanda sizlere dönüş sağlayacaklardır.Kampanyalar E-Bülten